banner851

banner955

SINAV HAFTASINDA EV YAPIMI İKRAMLAR

AK Parti Düzce Gençlik Kolları ile ÜNİAK topluluğu sınav haftalarında her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ev yapımı ikram etkinliğine devam ediyor.

Eğitim 20.01.2022, 13:35
727
SINAV HAFTASINDA EV YAPIMI İKRAMLAR
banner986

AK Partili gençler her akademik yıl olduğu gibi bu eğitim döneminde de sınav stresi yaşayan üniversitelilere moral-motivasyon etkinliği düzenledi.

AK Parti Düzce Gençlik Kolları ve ÜNİAK (Üniversite Akil Gençlik Topluluğu) üniversite öğrencilerini final haftasında yalnız bırakmadı. AK Parti Kadın Kolları tarafından hazırlanan ev yapımı ikramlar Düzce Üniversitesi Merkez Kütüphanesi'nde açılan stantta öğrencilere ikram edildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk ile Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük yapılan etkinliğe katılarak öğrencilerle hem sohbet etti hem de yiyecekleri bizzat sundu.

Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, yaptığı açıklamada her zaman öğrencilerin yanında olduklarını belirterek, “AK Parti Gençlik Kolları ve ÜNİAK teşkilatı olarak, Düzce Üniversitesi öğrencilerine final sınavları haftasında kadın kollarımızın hazırladığı ev yapımı ikramlarda bulunduk. Düzce Üniversitesi’nde eğitim görmeye gelen öğrencilere her alanda desteğimizi sürdürüyoruz. Ak Parti teşkilatı olarak geleneksel hale getirdiğimiz bu uygulama ile öğrencilerin hem sağlıklı beslenmelerine hem de bütçelerine bir nebze katkı sağlamayı düşündük. Öğrenciler ikramları yerken, bir süre derse mola verme imkânı buluyor. Emeği geçen Kadın Kolları Başkanımız Gönül Asuk’a ve Gençlik Kolları yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
cahil cühela 4 ay önce
Kalifikasyon konusunda cahilim. Ak gençlik bilgilendirebilir mi?
Düzcelii 4 ay önce
Ne bu yemek hizmeti mi yoksa kamu personeli seçme çalışmaları mı ?
Anıl 4 ay önce
Sınavda 100alıp Mülakatta elenmemek için ne yapmamız lazım diye sorun tüyolar alın:))))
hbg 4 ay önce
z kuşaından size ekmek çıkmaz,ama takdire şayan azimlisiniz
Genç 4 ay önce
Arkadaşlar bize mülakatlarda nasıl 90 alındığını öğretsin.
halk 4 ay önce
ne alırsanız kardır..gidin yiyin..
19
parçalı bulutlu