banner851

banner614

SINAV İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

banner619

30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz 2018 Pazar günü yapılacak olan, üniversite sınavına kısa bir süre kala Düzce'nin il ve ilçelerinde, sınavların huzurlu bir şekilde tamamlanması amacıyla gerekli hazırlıklar yapıldı.

banner846
Eğitim 29.06.2018, 10:28 29.06.2018, 17:11
1117
banner844

30 Haziran Cumartesi ve 1 Temmuz 2018 Pazar günü yapılacak olan, üniversite sınav sistemindeki  Yabancı Dil Testi (YKS), Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavları için il ve ilçelerde valilik, kaymakamlık, ilçe milli eğitim müdürlükleri ve ilgili kurumlar nezdinde yapılan güvenlik koordinasyon toplantılarına gerekli önlemleri alındı.

Toplantılara, şebeke işletme bakım bölge sorumluları ile katılan SEDAŞ da elektrik dağıtımına ait bölgelerinde gerekli önlemleri aldı. Lise son sınıf ve lise mezunu olan adayların katılacağı üniversite sınavları için ayrılmış okul bölgelerinde huzurlu bir şekilde sınavların tamamlanması amacıyla planlı kesinti yapmayacak olan SEDAŞ, enerjinin sürekliliği için tüm önlemlerini aldı. SEDAŞ’ın görev ve sorumluluk alanındaki Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinin herhangi bir bölgesinden gelen kesinti ihbarı, o bölgelerde görev yapan SEDAŞ Bölge Sorumluları tarafından anında değerlendirilecek ve SEDAŞ ekiplerince kesintiye anında müdahale edilmesi sağlanacak. Elektrik dağıtım şebekesine ilişkin her türlü konuda ALO 186 Çağrı Merkezi kanalıyla bildirimde bulunulabilecek.
 

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (5)
öğrenci 3 yıl önce
Otobüsler ücretsiz mi? Vermişler kalıcıya yayan mı? gidelim. Kartla da içeri almıyorlar. Bu nasıl bir sistem
Öğrenci 3 3 yıl önce
Otobüsler ücretsiz olsun tek başıma gideceğim
Öğrenci 2 3 yıl önce
Birileri ulaştırsa da şu otobüsler 2 güne özel ücretsiz olsa. Ben yalnız gideceğim sınava otobüs bileti ya da otobüs kartı almıyorlar içeri. E toprağa mı gömeyim ? Sıkıntı olacak çok .ÖNCÜ Haber Ekibi keşke şu olayı ulaştırsa gerekli mercilere.
muharrem 3 yıl önce
Allah sınava giren tüm evlatlarımıza zihin açıklığı versin. Öğretmen ve görevlilere kolay gelsin.
öğrenci 3 yıl önce
sınav alanlarının çevrelerinde oluşan sesleride engelleseniz keşke
18°
açık