banner851

banner614

SINAV ÖNCESİ YOĞUN MESAİ HARCADILAR

banner619

Düzce’de YSK’ye girecek öğrencilerden kimliği olmayanlar için polis ekipleri seferber oldu. Öğrencileri önce ekip araçlarıyla Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğüne getiren ekipler ardından da sınav merkezine yetiştirebilmek için yoğun koşuşturma içine girdiler.

banner846
Eğitim 26.06.2021, 12:55 27.06.2021, 16:14
1248
banner844

Düzce’de öğrencileri üniversiteli yapacak olan YKS sınavı için sabah saatlerinden itibaren yoğun koşturmaca başladı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de sınava geç kalan ve kimliği olmayan öğrenciler için seferber oldu.

Polis ekipleri, sabah saatlerinden itibaren sınava yetişmeye çalışan öğrencileri sınav salonlarına yetiştirmek için çabaladılar. Bir öğrenci sınava giriş için istenen fotoğraflı kimliği olmayınca polis ekipleri öğrenciyi önce ekip fotoğraf çekimine, ardından Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne getirdiler.

Öğrenci ile birlikte kimliğini almasını bekleyen polisler ardından da öğrencinin kimliğini almasıyla koşuşturma içine girdiler. Ekipleri öğrenciyi koşturarak ekip aracına bindirdiler ve sınav merkezine götürdüler.

Diğer taraftan Düzce Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü de sınava girecek ancak kimliğini almayan öğrencilerin yoğun akınına uğradı. (İHA)

Yorumlar (8)
sçavuş 1 ay önce
o sorumsuzları sınava yetiştirmek Emniyetin görevi değil. sorulu davrananlara haksızlık
. 1 ay önce
Bu nesil hiç oy vermedi. Yetiştikleri süreçten dert yananlar; suçu çocuklara atmasınlar.
Akıllı, geçinemeyenler... 1 ay önce
Yüzbinlerce öğrenci giriyor sınava. Sizin gibi " bilinçli, öngörülü, hassas" olmaları zaman alacaktır. Gençlerimize "sığır" diyecek kadar yeşil renkli gıda düşkünü olup, et el yakarken ulaşamadığından yakınamayacak kadar uysallaştığını farkemeyenleri dikkate almayın ülkemin gelecekleri. Kayıp edebilir, fotoğrafi olmaz, uyaran olmaz, bilmez, her şey olabilir. Bu ülkeye ne faydanız oldu, onu yazın. Sizin hiç mi suçunuz yok!
Üniv Öğrencisi 1 ay önce
Bu sınav aniden olmuyor tarihi bir yıl önceden belli. İnsan tedbirini alır. Evraklarını hazırlar, çalışır ve sınava zamanından erken gider. Böyle hımbıl nesil hiç görmedik. Yazıklar olsun..!
DÜZCELİ 1 ay önce
YA ARKADAŞ AYLARDIR KİTAP OKU CALIŞ SINAVA GİDECEN AKŞAMDAN KALEMİNİ NÜFUS CÜZDANINI HERŞEYİNİ HAZIRLARSIN SABAH YOLA CIKARSIN 20 YAŞINA GELMİŞSİN NÜFUS CÜZDANSIZ YOLA CIKIYOSUN DEVLET KUVVETİNİ PERİŞAN EDİYORSUN.
öğrenci 1 ay önce
Yks ye ilk girenlerdenim ama gerçekten böyle sığır bir topluluk olamaz. en az 1 yıl hazırlandığın sınava eksik belgeyle gelmek ne demektir ya?
Ali veli kırklareli 1 ay önce
Aynı sığırizim devam ediyor tüküreyim böyle z kuşağının alnının ortasına
Yazık 1 ay önce
Kimliği olmayıp sınava gelen öğrenciden bu ülkeye hiçbir yararı olmaz yazık ya