banner851

banner614

SINAV TEDBİRLERİ ALINDI

banner619

Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS), 1 Nisan Pazar günü (yarın) yapılacak. Saat 10.00'da başlayacak ve tek oturumda 160 dakika sürecek sınavın huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için, Düzce İl Sınav Koordinasyon Kurulu'nca bir dizi güvenlik önlemleri alındı.

banner846
Eğitim 31.03.2012, 12:13
117
SINAV TEDBİRLERİ ALINDI
banner844

Yarın yapılacak YGS sırasında öğrencilerin her türlü gürültü kirliliğinden etkilenmemeleri için, vatandaşların da sınav yapılan okullar çevresinde bu konuda duyarlı davranmaları, araç kornası çalmamaları, inşaat ve kazı çalışmaları yapmamaları istendi.
 
Yasaklar
 
Sınava girecek adayların, sınava girerken yanlarında; her türlü iletişim araçları ile saat, Usb Bellek, Bluetooth vb. elektronik/mekanik cihazlar, yiyecek,içecek, (şeffaf ambalaj içerisinde su hariç) vb. tüketim maddeleri ile çanta, şemsiye, kalem, silgi, kalemtıraş, küpe, kolye, broş, yüzük, (alyans Hariç) gibi her türlü metal para ve metal içerikli aksesuar ve eşyayı getirmeleri yasak. Ayrıca adaylar sınava girerken Sınav Giriş Belgesi ve Nüfus Cüzdanı veya Pasaport belgelerini de yanlarında bulundurmak zorundalar.. Sınav günlerinde, Konuralp Yerleşkesindeki teknik Eğitim Fakültesi ve Orman Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Merkezi Derslik Binalarına, Beçi-koop., Düzce ve Konuralp Belediyeleri araçları tarafından ulaşım sağlanacak.

Yorumlar (0)