banner851

banner614

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN FOTOĞRAFLAR BÜYÜK TEPKİ TOPLADI

Düzce bunu da gördü. Düzce'de özel eğitime muhtaç öğrencilerin eğitim gördüğü bir okulda okul müdürü ve arkadaşlarının nargile içerken çektirdiği fotoğraflar, büyük tepki topladı. Konu ile ilgili Düzce Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bir an önce harekete geçmesi bekleniyor.

banner619
Eğitim 05.08.2021, 12:29 05.08.2021, 15:49
9178

Türkiye’de utanç verici görüntülerin adresi Düzce oldu. Düzce’de özel eğitime muhtaç çocukların eğitim gördüğü Körpeşler Mahallesinde bulunan Düzce Özel Eğitim Anaokulunda, okul müdürü ve arkadaşları, nargile keyfi yaptı. Bununla da yetinmeyen okul müdürü ve arkadaşları, nargile içerken çektirdikleri fotoğrafları, sosyal medya hesaplarından paylaştı. Fotoğrafların sosyal medyada yayılmasının ardından tepkilerin çığ gibi yükselmesi üzerine, fotoğraflar sosyal medyadan kaldırıldı.

Resmi kurumlarda sigara içmenin bile yasak olmasına rağmen, okul müdürünün dersliklerdeki bu davranışı pes dedirtti.

Konu ile ilgili Öncü Haber’in ulaştığı Okul Müdürü Adnan Kırca ise kendisini savunarak, “Nargile içenler okulda tadilat yapan inşaat işçileri. Ben o sırada orada yoktum. Okulların açılması öncesinde okulumuza öğretmenlerimizin kullanması için mutfak yapıyoruz. Okulumuzda sabahları eğitim verildiği için, bu çalışmaları gece yapıyoruz. Mutfak yapımı için gelen işçiler içmiş nargileyi, bizim bu olaydan haberimiz yok” dedi.

Nargile içildiği sırada okulda olmadığını savunan okul müdürü Adnan Kırca ise, fotoğraf karesinde yer aldığı göründü. Konu ile ilgili bir an önce Düzce Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün harekete geçmesi bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (26)
Vatandas 1 ay önce
Yeni bakan bu isi gücü sosyal medya olan, reklamcı bu müdürü de alır, derdi eğitim olan liyakatli biri gelir inşAllah.
Vatandaş 1 ay önce
Gerçekten çok üzücü çocuklar kimlere emanet
Öğretmen 1 ay önce
Ali canbazın önünde duran sanki sıgara paketi.Ortada olanda sanki küllük gibi.Bunlar orada sadece nargile içmiyorlar...
Esnaf81 1 ay önce
Okul Müdürü Adnan Kırca fotoğrafta olduğu halde okulda yoktum diyorsa bence bu açıklamaya (yada bu çığlığa) kulak vermek lazım. Tesisatçı, müdürün kariyerini bitirmek için fotomontaj yapmış olabilir. Koca müdür yalan söyleyecek değil ya.
Adil 1 ay önce
Yapmayın, nargile bu ya hu, sigaranın abisi. Sigara içilmeyen okul mu var? Nerdeyse idam edeceksiniz adamları. Bu insanlar okumuş eğitimli insanlar, nargileye içtiler diye afaroz etmemeliyiz. Kapalı alanda ve devlet dairesinde içmişler ayıp etmişler o kadar. Uyarılırlar, bi daha olmaz bu kadar. Ne kadar kolay adam harcıyoruz!
ADil 1 ay önce
O zaman herkes her gün okulda sıgara ve nargile içsin.Ne olacak ki adamlar kanunu çiynemişler ne olmuş diyelim hiç bir şey yapmayalım mı.Sıgara içme cezası verelim yeter.Ondan sonra okullar zıvanadan çıksın istediğiniz bu her halde di mi...
Yazık 1 ay önce
İnsanlar yıllarca liyakat derken işte bunu kastediyordu. Bu davranışı başkası yapsa anında görevden alınırdı.
Rezillik 1 ay önce
Yonetici seçerken liyakat ve ehliyet yerine yandasliga bakarsan olacağı budur.
faruk 1 ay önce
Başta Memursen olmak üzere diğer stk lar bu arkadaşlara özelikle A.K ya sahip çıkmalı babası H.K nın dua ve konuşmaları ile, ne bu kadar tepki kardeşim ne yani babalarının çifiliği sonuçta
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın