banner614

TABLETLER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle online eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan tablet bilgisayar desteği geldi. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılması için tablet bilgisayarları İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e teslim etti.

banner846
Eğitim 08.01.2021, 15:30
673
TABLETLER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ
banner844

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan ve Türkiye’deki 365 oda ve borsa aracılığıyla Milli Eğitim Müdürlüklerine tahsis edilmek üzere Düzce TSO’ya gönderilen tablet bilgisayarlar, Düzce Valisi Cevdet Atay’ın da katılımıyla düzenlenen törenle Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e teslim edildi.

Teslim törenine; Düzce Valisi Cevdet Atay, Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Saydam, Özkan Çakır ve Yalçın Top katıldı.

Kampanya kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Düzce TSO’ya gönderilen tablet bilgisayarların teslimi Düzce Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Cadde81 6 ay önce
ADAM GİBİ ADAMDIR TUNCAY ABİ . ÇEKEMEYEN TENEKELER BİLSİN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Reiis 6 ay önce
Hangi fabrikaya bileti kestin sayın bakan birgün okoltuk sanalda kalmaz
duzcelı 6 ay önce
yuvarlak lafları bırakın kac adet alınmıs hangı okullara verılmıs ondan bahsedın
15°
açık