banner851

banner955

“TEDBİRLERİMİZ YÜKSEK” DEDİ VE TARİH VERDİ…

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından yüz yüze eğitimle ilgili açıklama yaptı. Selçuk Türkiye’de alınan tedbirlerin yüksek olduğuna dikkat çekerek, “Yeni döneme yüz yüze eğitime Eylül ayında başlayacağız inşallah” dedi.

Eğitim 24.07.2021, 16:00 24.07.2021, 16:51
918
banner986

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yüz yüze eğitime geçiş süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yeni dönemde yüz yüze eğitime başlamak için Türkiye’deki bütün bireyleri aşı olmaya davet eden Bakan Selçuk,  “Etkinliklerimiz yaz boyu telafi kapsamında devam ediyor. Tedbirlerimiz ve yüksek dikkatimizle yeni döneme Eylül ayında başlayacağız inşallah. Aşı olan herkes, kendi sağlığının takipçisi ve yüz yüze eğitime başlama sürecinin destekçisidir” diye konuştu  

6 Eylül'ü işaret etmişti...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında okulların ne zaman açılacağı sorusuna “Türkiye’nin şu anda, şu aşamada okulları açmaktan daha önemli bir işi olmaması lazım. Artık bu ülke çocuklarını daha fazla eve kapatmamalı, öğretmenlerini daha fazla yormamalı. Velilerimizi daha çok yormamalıyız. Okullarımızı açmalıyız, inşallah 6 Eylül’de açacağız. Hep birlikte bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” cevabını vermişti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
DENİZ 1 yıl önce
lütfen yayınlayın: aşı kelimesi ile yüzyüze eğitimi koşullu şekilde aynı cümlede istemiyoruz. Avrupa ülkeleri geçen yıl hiç aşı yokken neredeyse tam zamanlı açıktı, uyanın artık! Aşı olanlar da virüs yayar. Ayrıca fazı bitmemiş bir deneye aşı demek ne kadar bilimsel, o da ayrı bir tartışma konusu değil mi?
31
açık