banner851

banner614

TEKNOLOJİ SINIFI AÇILDI

banner619

Düzce Merkeze bağı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Fatih Ortaokulu’nda Aksa Doğalgaz’ın katkılarıyla “Teknoloji Sınıfı” açılışı yapıldı. Açılış töreninde konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı “İnşallah öğrencilerimiz bu sınıfta teknoloji konusunda kendilerini geliştirecekler. Bu vesile ile Aksa Doğalgaz şirketine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

banner846
Eğitim 18.02.2020, 11:52 20.02.2020, 17:18
1299
banner844

Aksa Doğalgaz, Düzce Merkeze bağı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan  Fatih Ortaokulu’nda “Teknoloji Sınıfı” açtı. Açılış törenine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ve Aksa Doğalgaz Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Doğan katıldı.Açılış töreninde konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı “İnşallah öğrencilerimiz bu sınıfta  teknoloji konusunda kendilerini geliştirecek. Aksa
Doğalgaz’a teşekkür ediyoruz. Bu sınıfı okulumuza kazandırdıkları için. Öğrencilerimiz bilgisayarlar ile kendilerini geliştirerek teknoloji öğrenecek” diye konuştu.Teknoloji Sınıfını gezen Vali Dağlı, öğrencilerin yapığı teknolojik çalışmaları inceleyerek bilgiler aldı. Son olarak Vali Dağlı, Aksa Doğalgaz  Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Doğan’a yapılan katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
 
 
 
 

Yorumlar (5)
vatandaş 1 yıl önce
teknoloji dediğiniz çizgi üzerinde giden araç 10 yıldır krempark avm de çocuklar biniyo. biraz geliştirseniz.
CAN.D 1 yıl önce
SAYIN VALI BU DÜZCENIN PIS HAVASI NE OLACAK PIS KÖMÜR KOKUSUNDAN DÜZCEDEN GECILMIYO BU BÖYLE GITMEZ SECIMLERDE
Efe Dayı 1 yıl önce
Başarılarından dolayı Fatih Okulu öğretmenlerini kutluyorum. Veli olarak çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek için uğraşıyorlar. Saygılar Öğretmenlerim ...
Aa 1 yıl önce
Neden sürekli "Çizgi İzleyen Robot" yapılır?
Uzman 1 yıl önce
Bir nesil daha bu gereksiz teknoloji çöplüğü ile heba olacak.Hala çocukların yetkinliklerini kısıtlayan hazır tüketim teknolojiye yatırım yapılıyor.
20°
parçalı az bulutlu