banner851

banner614

TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI

banner619

Yaklaşık 1 milyon 282 bin 512 ortaokul 8’inci sınıf öğrencisinin heyecanla beklediği TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı.

banner846
Eğitim 14.08.2015, 15:08
1672
TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
banner844
Milli Eğitim Bakanlığı’nın temel eğitimden ortaöğretime Geçiş (TEOG) ortak sınavları ile oluşan Yerleştirmeye Esas Puan’a (YEP) göre öğrenci alan devlet liselerine yerleştirme sonuçları belli oldu. Öğrenciler, www.meb.gov.tr, oges.meb.gov.tr ve e-okul.meb.gov.tr adreslerinden, T.C. kimlik numarası ve okul numarasıyla sonuçlarını öğrenebilecek.
SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

NAKİLLER 17 AĞUSTOS’TA

Okulundan memnun olmayanlar için ise nakiller 17 Ağustos’ta başlayacak ve 3 dönem halinde uygulanacak. Birinci nakil dönemi için tercih başvuruları 17-21 Ağustos arasında alınacak. Sonuçlar, 24 Ağustos’ta ilan edilecek.
İkinci dönem başvuruları 24-28 Ağustos’ta yapılacak. 31 Ağustos’ta sonuçlar açıklanacak. Üçüncü dönem tercihleri 31 Ağustos-4 Eylül arasında olacak. Sonuçlar, ise 7 Eylül’de duyurulacak.
Yorumlar (4)
Ve 6 yıl önce
İsmetpaşalı rumuzlu müdür yardımcısı siz okula geldiniz okul pislikten ilgisizlikten berbat hale geldi.geçen sene ismetpaşa 1. İdi vali beye bizim okulun öğrencileri giderdi ne oldu bu sene bakıyorumda kolej ve mustafa kemal ortaokulu öğrencilerigitt
ismetpaşalı ya 6 yıl önce
he he çok iyi oldu. insanları paralelci akp li diye ayırcaklarına okulda verdikleri eğitime baksalardı keşke,alt üst ettiler eğitimi
Düzce uyuma 6 yıl önce
Bireysel bir kaç öğrencinin başarısı size yanıltmasın kitlesel basarı yok.Ortalama puan geçen seneden fazla mı?
ismetpaşalı 6 yıl önce
bakın ne güzel oldu paralel müdürcükleri görevden alınca. eğitimde kaliteyi yakaladık çok şükür
18°
parçalı bulutlu