banner851

banner614

TOBB AKÇAKOCA’YA OKUL YAPTIRACAK

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant, TOBB Bşkanı Rıfat Hısarcıklıoğlunun geçmiş yıllarda verdiği sözü yerine getirdiğini açıkladı.

banner619
Eğitim 10.02.2021, 15:00
307
TOBB AKÇAKOCA’YA OKUL YAPTIRACAK

Mehmet Pazvant, TOBB Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlunun yıllar önce Akçakoca'ya geldiğinde kendisinden bir okul yapılması yönünde istekte bulunduklarını ve yapılan çeşitli uğraşlar sonucunda okul yapılması yönünde çalışmaların sona erdiğini açıkladı.

Pazvant, Okulun Çuhallı çarşısında Eski Süha Güven okulunun olduğu alanda yapılacağını tüm projelerin tamamlandığını belirterek "TOBB Başkanımız sözünü tuttu. Ancak bu çalışmada çok uğraş verdik. Tüm ekibimiz kendilerinden ricalarda bulunduk. Uzun süre çalışmalarımızın sonunda mutlu sona ulaştık. İlçemize 12 derslik bir okul yapacağız. Bütçemiz var, çok yakında ihale edilip çalışmalar hızlanacak. Tüm Akçakocalı hemşerilerimize hayırlı olsun'' diye konuştu.

Yorumlar (1)
Erkan kaplan 8 ay önce
Devlet kime ne yaptık kime sahip çıktıki köprüye sahip çıksın ama lafa geldinmi herkez birşey ler yapıyor ilgileniyor herkez durusd herkez düzgün birtanesi de çıksın desinki biz şunu yaptık sahip çıktık desin gelsin benim yüzüme söylesin vicdanı olan niye kimsenin sesi çıkmıyor burada başında suçlu on ucgun boyunca hepiniz yanimizdaydi iz şimdi hani neredesiniz