banner851

banner614

“TÜM ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK…”

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Eylül’de Koronavirüs salgının gölgesinde başlayacak olan yüz yüze eğitim ile ilgili yaptığı açıklamalarda, Önlemlerin takipçisi olacağız. Velilerimizin içi rahat olsun” dedi.

banner619
Eğitim 28.08.2021, 15:40 28.08.2021, 14:59
275

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 6 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Okullarda Koronavirüs salgınına karşı tüm önlemlerin alınacağını belirten Özer, tüm okullarda salgın tedbirleri kapsamında elektronik takip sistemi kurulacağını belirtti.

“Birinci önceliğimiz tüm sağlık önlemlerini alarak 6 Eylül’de başlayacak okulları açık tutmak” diyen Özer,  “Önlemlerin takipçisi olacağız. Velilerimiz çok rahat olsun. Okul bazlı ortaya koyduğumuz Kovid-19 önlemleri için elektronik takip sistemimiz hazır. Çoklu kontrolle sistemin sağlıklı çalışabilmesiyle ilgili tüm önlemlerimizi aldık” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Apsuva 1 ay önce
Öğretmenler aşı yapılmıyor diye TV lere çıkıp günlerce bağırdılar şimdi de aşı olmuyorlar bu nasıl iş evlatlarımızı emanet ediyoruz buna çözüm bulunsun lütfen.
zeynep 1 ay önce
keşke bakanımız öğretmenlere zorunlu aşı/pcr dayatmasını kaldırsa, akrabalarımız Danimarka da orada doğal bağışıklık başlayacakmış, darısı başımıza