banner851

banner614

TUNCER'DEN SÜRPRİZ ZİYARET

banner619

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü'nde eğitim gören öğrencilere sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, onlarla hem sohbet etti hem de isteklerine kulak verdi.

banner846
Eğitim 14.12.2019, 16:23 15.12.2019, 00:55
783
TUNCER'DEN SÜRPRİZ ZİYARET
banner844
Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü birbirinden farklı branşlarda çocukların gelişimine katkı sağlıyor. Bilimsel, sanatsal ve sosyal alanlarda hazırlanan atölyelerde eğitim gören çocukları yakından takip eden isimlerden biri de Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer oldu.


Çocuk Kulübü'nü ders saatleri arasında ziyarete giden Tuncer, burada atölyeleri gezerek çocuklarla tek tek sohbet etti. Etkinlikler ve öğrendikleri hakkında çocuklara sorular sorarak eğitimler sırasında herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını da sordu.

"En büyük hazinemiz çocuklarımızdır"


Kulüpte görev yapan öğretmenlerle de görüşen Tuncer, "En büyük hazinemiz çocuklarımızdır. Burada onların yeteneklerini ortaya çıkarmak, ilgi alanlarını fark etmelerini sağlayan öğretmenlerimiz çok önemli bir iş yapıyor. Kulübümüzde eğitim alan çocuklarımızın burası hakkındaki fikirlerini sormak istedim, onlara verdiğimiz değeri hissetsinler. Burada onların geleceğine katkı sağlayan, özveri ile çalışan öğretmen ve personelimize de teşekkür ediyorum." dedi.
Yorumlar (7)
PADİŞAH 2 yıl önce
dr cengiz bu günler gecer yaptıgın yanına kalır sanma senin abeyin gider birdaha düzceye lemez sen bu işcinin karşısında ne yapıcan peşindeki yalaklar seni de unutur ön ce uslubun sanra havan biter CENGİZ DR MARURLANMA
Düzceli 2 yıl önce
Peşinde kamerayla gezmeler neyin peşindesin yaptığın işleri basın aracılığla reklam yapma işini yap hastaneye git.Geleceğe oynama sonuçta Düzcenin evladı varken sana oy vermeyiz.
Düzceli 2 yıl önce
Herkez kendi işini yapacak boş işleri bırak doktor ettiğin yemin ne oldu tribünlere oynama.
Erdi 2 yıl önce
Adam gibi adam. Düzcemize kattığı her şey için kendisine teşekkürler.
Düzceli 2 yıl önce
Adam olabilir yemin etti doktor olurken mesleğini satmayacak işini yapacak ne işi var siyasette.
herkez 2 yıl önce
kendini iyi göstermeyle olmaz bu işler icraat yapacaksınız. herkes kendi işine dönsün.
İ.k 2 yıl önce
Senin gibi muhalefetler yüzünden düzcede bu zamana kadar ilerleme yapılmamış gevşeksiniz
18°
hafif yağmur