banner851

banner614

TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

banner619

İmam Hatip Liseleri arası düzenlenen yarışmada hafızlık kategorisinde Türkiye birincisi olan Düzce İmam Hatip Lisesi öğrencisi Abdülbaki Çelik bugün düzenlenen törenle ödüllendirildi.

banner846
Eğitim 18.05.2012, 17:58
141
TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
banner844

İmam Hatip Liseleri arası Hafızlık ve Ezanı Güzel Okuma Yarışmasında hafızlık kategorisinde Türkiye birincisi olan Düzce İmam Hatip Lisesi öğrencisi Abdülbaki Çelik için İmam Hatip Lisesi konferans salonunda ödül töreni düzenlendi.
 
Programa öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram ve bazı STK temsilcileri de katılarak Türkiye birincisi olan Abdülbaki Çelik’in başarısını kutladı. 
Davetlilere Kur'an-ı Kerim tilavetinde bulunan Çelik'in yarışmada çekilen görüntüleri davetlilerle paylaşıldı.
 

Ödül töreni öncesi konuşan Düzce Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Gedik, Çelik’in başarısının Düzce’ye örnek olması gerektiğini dile getirdi.

Konuşmaların ardından Türkiye birincisi Abdülbaki Çelik’e ödülleri verildi. Belediye Başkanı İsmail Bayram Türkiye Birincisi Abdülbaki Çelik’e plaket takdim ederek Kuran-ı Kerim ve altın hediye etti. Sivil toplum örgütleri ve bir özel bankadan da Çelik'e çeşitli hediyeler verildi.

Yorumlar (0)