banner851

banner614

TÜRKİYE FİNALİNDE DÜZCE’Yİ TEMSİL EDECEK

banner619

Özel Düzce Kültür İlkokulu öğrencisi Ahmet Kayra Toklu, Okulsporları Minikler Online Satranç Turnuvası’nda yarı final müsabakalarında gösterdiği başarının ardından Türkiye finallerinde Düzce’yi temsil etmeye hak kazandı.

banner846
Eğitim 12.06.2021, 14:57
1422
TÜRKİYE FİNALİNDE DÜZCE’Yİ TEMSİL EDECEK
banner844

Öğrencilerine kaliteli bir eğitim-öğretimin yanında sportif ve sanatsal faaliyetlerle de geleceğe hazırlayan Özel Düzce Kültür Koleji ülke çapındaki başarılarına devam ediyor.

Ülke genelinden öğrencilerin katılımıyla düzenlenen Okulsporları Minikler Online Satranç Turnuvası’nda katılan Özel Düzce Kültür İlkokulu öğrencisi Ahmet Kayra Toklu, yarı finallerde gösterdiği performansın ardından adını Türkiye finallerine yazdırdı.  Yarı final müsabakalarında 288 öğrenci arasında 28. olan Toklu, Türkiye finallerinde Düzce’yi temsil edecek.  

Öğrencilerinin yetenekli olduğu alanlarda başarılı olması için projeler üreten ve bu kapsamda Türkiye Satranç Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ile yapılan özel işbirliğiyle satranç alanında adından söz ettiren Özel Kültür İlkokulu öğrencileri geçtiğimiz yılda Türkiye 3.’lüğü ve 8.’liği elde etmişti.

Yorumlar (1)
Zehra 2 ay önce
MaşAllah güzel oğluma