banner851

banner614

ULAŞIM SAĞLANACAK

Akademik Personel ve LisansüstüEğitimi Giriş Sınavı 11 Mayıs Pazar günü 09:30-12:30 saatleri arasında gerçekleşecek.Sınava girecek olanların ise dikkat etmesi gereken bazı noktalar var.

banner619
Eğitim 09.05.2014, 16:59
271
ULAŞIM SAĞLANACAK

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yapılacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES- İLKBAHAR), 11 Mayıs Pazar günü 09:30-12:30 saatleri arasında gerçekleşecek.


Düzce İl Sınav Merkezi Yöneticisi Prof. Dr. Kahraman Çatı, sınavın huzur ve güven içinde gerçekleşebilmesi için bir dizi güvenlik önlemlerinin alındığını bildirirken sınav sırasında sınava girenlerin herhangi bir gürültü kirliliğinden etkilenmemeleri için, vatandaşların sınav yapılan okulların çevresinde sınava girenlerin dikkatini dağıtacak boyutta gürültü yapmamalarını da rica etti. Sınava girecek olan vatandaşların dikkat etmesi gereken hususlar ise her türlü iletişim araçlarını yanında bulundurmamak, küpe, kolye, yüzük vs gibi takılar takmamak (alyans hariç), çanta, yiyecek, içecek (şeffaf ambalaj içerisindeki su hariç) getirmemek ve nüfus cüzdenını yada pasaportunu yanında bulundurmak.


Çatı sınava girilecek okulların Düzce Üniversitesi Merkez Derslikleri,Teknik Eğitim Fakültesi D Blok, Orman Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi olacağını ayrıca sınav günü Konuralp Yerleşkesi'ndeki Teknik Eğitim Fakültesi ve Orman Fakültesi, Mühendislik Fakültesi,Fen-Edebiyat Fakültesi ve Merkezi Derslik Binalarına Beçi Kooperatifi ve Düzce Belediyesi araçları tarafından ulaşımın sağlanacağını yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu.

 

 

 

Yorumlar (0)