banner851

banner614

ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ardından Rektörlük tarafından başlatılan soruşturma kapsamında çok sayıda akademisyenin ilişiğinin kesildiği Düzce Üniversitesi'ne 29 yeni öğretim üyesi alınacak. Rektörlük Personel Daire Başkanlığı'ndan yapılan duyuruya göre; ağırlıklı olarak Tıp Fakültesi'nin ihtiyaç duyulan birimlerine öğretim üyesi alınacak.

banner619
Eğitim 23.10.2016, 13:18
2415
ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK

15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY Terör Örgütü ile bağlantısı olan kamu görevlilerinin temizlenmesi için mücadele düğmesine basılan kurumlardan biri de Düzce Üniversitesi idi. Son yapılan açıklamaya göre; 71 personelin açığa alındığı bildirilen Düzce Üniversitesi'nde yeni akademisyen alımları yapılıyor. Üniversitenin ihtiyaç duyulan birimlerine öğretim üyesi alınacağı duyuruldu. Rektörlük Personel Daire Başkanlığı'ndan yayınlanan ilanla ilgili birimler ve aranan şartlar açıklandı. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara sahip olması gerektiği belirtilen öğretim üyesi ilanına göre; Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Tıp Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile Düzce Meslek Yüksekokulu'na toplam 29 yeni akademisyen alınacak. 29 personellik kadronun 18'i Tıp Fakültesi'ne ayrıldı. Buna göre; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, İç Hastalıkları, Halk Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Fizyoloji ve Plastik Rekon.Estetik Cerrahi ile Kalp ve Damar Cerrahisi ana bilim dallarına 1'er, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Patoloji ana bilim dallarına 2'şer ve Kardiyoloji ana bilim dalına ise 3 öğretim üyesi alınacak.

Yorumlar (2)
Zihniyet 5 yıl önce
Hoca alinacak bazi ana bilim dallarının başkanlarının bile haberi yok.Ihtyac var mi yok mu yada hangi alanda olmalı. Anlayacaginiz tepeden inme ihtiyac var yada yok hic onemli degil.
oncurtvye 5 yıl önce
oncu rtvye sesleniyorum.artık şu unıversıtemıze bir çocuk gögüs polikliniği cocuk alerjı uzamnalrı gelsın yeter ıstanbul ankara ya geıdıyoruz bı el atın neden duzce kocaman yer oldu bırtane cocuk ıcın doktor yok alerjı ıcın yok parası olan var olmayana var lutfen dıle getırın dıger branslarada doktor gelsın acılsın artık