banner851

banner614

ÜNİVERSİTELİ GENÇLERDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

banner619

Düzce Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Topluluğu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği konserden elde edilen gelir ile Düzce’de anaokulu oluşturulmasına katkı sağlayacak.

banner846
Eğitim 04.01.2020, 10:12
409
ÜNİVERSİTELİ GENÇLERDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK
banner844

Düzce Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Topluluğu Düzce’deki anaokullarına desteğini sürdürüyor. Düzce Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Topluluğu, gönüllü müzik topluluklarının konserleri neticesinde Düzce’ye 3 yılda yepyeni anaokulları kazandırdı.


Topluluk, gönüllük esasıyla ve özverili şekilde hazırladıkları anaokulu açılışlarını, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç’in destekleriyle gerçekleştirdi.


Bu kapsamda yeni bir anaokulu ihtiyacının giderilmesi amacıyla, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda, genç ve dinamik bir grup olan Grup Dominant konser verdi. Topluluk düzenlenen yardım konserinden elde ettiği gelirle, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirleyeceği ve ihtiyaç olan bir bölgede anaokulu oluşturulmasına destek olacak.


Düzce Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Topluluğu Başkanı Ayşenur Özkaraca konser öncesinde yaptığı konuşmada; Topluluğun ilkeleri, amaçları ve bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler paylaşarak kendilerine desteğini hiç esirgemeyen Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Özge Pınarcık’a minnettar olduklarını belirtti. Ayrıca “Bir Tebessüm İçin Çalışıyoruz” sloganıyla çıktıkları bu yolda Topluluğa destek olan Grup Dominant’a, emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (2)
Düzceli 2 yıl önce
Bu rektör orada iken kesin toplana paralar oradaki cami ile kuran kurslarına aktarılır
Okur 2 yıl önce
Eğitimle ilgili bir etkinlik var ve Milli Eğitim müdürü yok. Bu sadece bana mı garip geliyor. Uluslararası öğrencilerle ilgili haberde de Garnizon komutanı vardı ama Milli Eğitim müdürü yoktu.