banner851

banner955

ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLER BİLGİLENDİRİLDİ

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce Üniversite’sine yerleşen öğrencilerle bir araya geldi.

Eğitim 23.08.2022, 13:30 23.08.2022, 17:18
724
banner1032

Moderatörlüğünü Öğr. Gör. Yasemin Olgaç Akar’ın yaptığı ve sosyal medya platformu instagram üzerinden yapılan canlı yayın bilgilendirme etkinliğinde Prof. Dr. İlhan Genç’e; Üniversite Öğrenci İşleri Daire Başkanı Reşat Ekinci ve İletişim ve Tanıtım Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert eşlik etti.

Üniversite’ye yerleşen öğrencileri tebrik ederek sözlerine başlayan Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’in de 2022- 2023 akademik döneminde Üniversiteye yerleşen öğrencileri gönülden kutladığını ifade ederek, başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmeleri temennisinde bulunduğunu söyledi.

Öğrencilerin merak ettikleri ve ihtiyaç duyacakları; kayıt, burs ve yurt olanaklarına dair açıklamalarda bulunulan etkinlikte; Düzce’nin ulaşımı kolay, güvenli ve doğal güzellikleri ile tam bir öğrenci şehri olduğu vurgulandı.

Üniversitenin başarılı üniversiteler arasına adını yazdırdığını vurgulayan Prof. Dr. Genç, öğrencilere üniversitede birey olması yönünde eğitim verildiğini, dolayısıyla kişi kendi öz disiplinini kendisi oluşturması gerektiğini ifade etti. Düzce’nin eğitim öğretim için kolay ve verimli bir şehir olduğuna vurgu yapan Genç, öğrencilerin de kendi niteliklerini artırmak için bilgi ve becerilerini geliştirmek için gayret göstermeleri tavsiyesinde bulundu.

Yorumlar (1)
cash81 1 ay önce
ne palavralar sıktı acaba
14
açık