banner851

banner614

UZUN MUSTAFA’DAN SERGİ

banner619

Uzun Mustafa İlköğretim Okulunda, 2011-2012 eğitim öğretim yılı içerisinde görsel sanatlar ve teknoloji tasarım dersleri kapsamında yapılan eserler Belediye Sergi salonunda vatandaşların beğenisine sunuldu.

banner846
Eğitim 21.05.2012, 18:10
166
UZUN MUSTAFA’DAN SERGİ
banner844

Uzun Mustafa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından eğitim dönemi  boyunca yapılan yaklaşık 350 eser bugün belediye sergi salonunda görücüye çıktı.

Resim, Fotoğraf, atık eşyalardan oluşan sergi 2 gün boyunca açık kalacak. Uzun Mustafa İlköğretim Okulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Nurhan Köroğlu sergi hakkında bilgi verirken, öğrencilerin eserlerini sergilemek için böyle bir etkinlik yaptıklarını dile getirdi.

Köroğlu, “ Okulumuz öğrencilerinin 1 yıl boyunca hazırladığı eserlerden oluşan sergiyi bugün burada açtık. Belediye sergi salonunda açtığımız bu sergimiz iki gün boyunca vatandaşların hizmetinde olacak. Burada üç öğretmen olarak yaptığımız sergide birbirinden değişik eserler bulunuyor. Bu eserleri şu an için satmak istemiyoruz. Öğrencilerimiz satmak isterlerse bizde okula katkı amaçlı satabiliriz.” Dedi.

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)