banner851

banner955

VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce’de yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde il genelinde 25 ilk ve orta dereceli okulda güçlendirme çalışmaları devam ediyor.

Eğitim 11.08.2022, 13:02 12.08.2022, 10:55
1413
banner1032

Öğrencilerin daha güvenilir ve daha rahat ortamlarda eğitim görmesi için il genelinde yürütülen güçlendirme çalışmaları 25 okulda devam ediyor. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan güçlendirme çalışmalarına İl Özel İdaresi, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekipleri tarafından teknik destek sağlanıyor.

Koordineli bir şekilde yürütülen çalışmalar, 2022 - 2023 eğitim öğretim yılında okullarda öğrencilerin eğitimlerine devam edebilmeleri için titizlikle devam ediyor.

Çalışmaları inceleyen Vali Cevdet Atay; “Geleceğimiz olan çocuklarımızın yeni eğitim öğretim yılında, daha nitelikli daha sağlıklı ortamda eğitim alabilmeleri için eğitim yatırımlarına ara vermeden devam ediyoruz. Yeni eğitim öğretim yılına tüm okullarımızın hazır olması ve devam eden okul güçlendirme çalışmalarında herhangi bir aksaklığa mahal vermeden paydaş kurumların çalışmalarını koordineli bir şekilde yürütmesi konusunda da ayrıca talimatımı da verdim” dedi. İHA

Yorumlar (3)
Yerli 2 ay önce
25 okul farklı okullara taşınacak.Dolayısıyla 50 okulda ikili eğitime geçilecek. Okullar 12 Eylül de açılacak. Güçlendirme çalışmaları bir çok okulda ağustos gibi başladı. Okullar tatil olur olmaz yani haziran gibi neden başlamadı? Yine bir plansızlık örneği ve yine olan çocuklarımıza olacak.
Zamanlama 2 ay önce
Ne kadar da güzel bir zamanlamanız var okullar açılana kadar yetişir inşAllah
Köylü 2 ay önce
Günaydın Okullar 12 Eylül de açılacak
16
parçalı bulutlu