banner851

banner955

VALİ ATAY: EĞİTİM İÇİN SEFERBERİZ

Düzce Valiliği maddi imkanı olmayan öğrenciler örnek bir projeye imza attı. Kaymakamlıklar ve Milli Eğitim müdürleriyle birlikte yürütülecek proje kapsamında öğrencilere çalışma masası ve kitaplık hediye edilecek.

Eğitim 01.10.2020, 19:54
1801
VALİ ATAY: EĞİTİM İÇİN SEFERBERİZ
banner1032

Düzce Valiliği, il genelinde maddi imkanı olmayan öğrenciler için örnek bir projeye imza attı. Çalışma masası ve kitaplığı olmayan öğrenci bırakmamak için kaymakamlıklar ve milli eğitim müdürleri çalışmalara başladı.

Çalışmayı Düzce Valisi Cevdet Atay, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Atay paylaşımında, “Düzce’de maddi imkansızlığı olan öğrencilerimizin yanındayız. Eğitim için seferberiz. Çalışma masası ve kitaplığı olmayan öğrencimiz kalmayacak. Kaymakamlarımız ve milli eğitim müdürlerimiz çalışmalara başladı. Projemizin startını veriyoruz. #Düzcedeherevdebirokul” ifadelerine yer verdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (3)
Eğitim neferi 2 yıl önce
Sayın Valim, çalışma masası ve kitaplığın yanında bir de internet erişimi olmayanlara internet ,bilgisayar ve tablet alamayan öğrencilerimize tablet veya bilgisayar imkanı olursa çok seviniriz.
Vatandaş 2 yıl önce
Masa ve kitaplığı biz size verelim. Öğrencilere bilgisayar tablet yazıcı internet lazım. İstiyosanız verin ihtiyac sahibi evinde odun niyetiyle yakar. Bu yanlış tespitler yüzünden düzce hep eğitimde 70. sıralarda zaten.
Bolulu 2 yıl önce
Bence öğrencilere tablet ve bilgisayar desteği olsaydı daha iyi olurdu
18
parçalı bulutlu