banner851

banner955

VELİLERE SEMİNER VERİLDİ

Düzce’de, Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) anasınıfı ve ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler için düzenlenen uyum eğitimleri, velilere yönelik gerçekleştirilen seminerlerle başladı.

Eğitim 05.09.2022, 14:00 05.09.2022, 18:17
619

Uyum eğitimi kapsamında veliler, çocuklarıyla birlikte sabah saatlerinden itibaren Düzce’deki okul binalarına geldi. Okula başlamanın mutluluğunu yaşayan minikler, öğretmenleri eşliğinde eğitim görecekleri sınıflara girdi.

Veliler, çocuk-aile-öğretmen iş birliğinin artırılması amacıyla bu yıl ilk defa düzenlenen uygulama kapsamında okulların seminer salonlarında bilgilendirildi.

Bu toplantıda öğretmenler, okul ortamı, eğitim-öğretim faaliyetleri, etkinlikler ve kazanımlar hakkında velilere bilgi verdi.

Yorumlar (1)
Bir gariplik olabilir mi 3 hafta önce
Resme bakınca bir bilgilendirme seminer var gibi ama bilgilendirmeyi yapan öğretmen ya da yetkili hanım her kim ise eğer resimdeki kişi bir paylaşımda bulunuyor ise geçerken uğramış gibi bir hali var çanta omuzda ha gittim gideceğim der gibi. Beden dili negatif bir elektrik saçmış sankı.Önemli bir konuya önemsiz bir algı ile çıkmak olmamış.
27
parçalı bulutlu