banner851

banner614

YAKALARINDAKİ MESAJ DİKKAT ÇEKTİ

Düzce Doğa Okulları’nda öğrenim gören 60 öğrenci Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 78.yıldönümünde anmak için “Pedallar Atamız için dönüyor” etkinliğine katıldı. Öğrenciler, etkinlikte “Türkiye Cumhuriyeti Sonsuza Dek Yaşayacaktır” yazılı yeleklerle bisiklet kullandı.

banner619
Eğitim 12.11.2016, 12:49 12.11.2016, 13:08
1294
YAKALARINDAKİ MESAJ DİKKAT ÇEKTİ
Düzce Doğa Okulları’nda 4.sınıftan 9.sınıfa kadar öğrenim gören 60 öğrenci, 10 Kasım nedeniyle “Pedallar Atamız için dönüyor” etkinliği düzenleyerek Atatürk’ü andı. Bisiklet Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Birol Aksu koordinasyonunda yapılan etkinlik, Düzce Doğa Anaokulu’nun Cedidiye Mahallesindeki adresinden başladı.Bisikletleriyle etkinlikte yer alan 60 öğrenci, aileleriyle birlikte Atatürk için pedal çevirmenin mutluluğunu yaşadı. Öğrencilerin ve dernek üyelerinin katıldığı bisiklet turu renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlik öncesi son hazırlıklarını öğretmenleri ile anne ve babalarıyla yapan öğrenciler yakalarına Atatürk portresi üzerlerine ise “Türkiye Cumhuriyeti Sonsuza Dek Yaşayacaktır” yazılı yelek giydi.Polis eskortluğu eşliğinde hareket eden bisiklet konvoyu Eski Bolu Caddesi ile İstanbul Caddesi üzerinden devam ederek Anıtpark Meydanında son buldu. Vatandaşlar konvoyu ilgiyle izledi. Bisikletlere Etkinlik Anıtpark Meydanında saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu.
 
Yorumlar (2)
Gelecegimizsiniz 5 yıl önce
Yaptığı etkinliklerle küçücük yureklere Ataturk sevgisini ve cumhuriyetimize sahip çıkma bilincini yerlestirme çabası ile hareket eden Doğa Okullarını kutluyorum. Degerlerine sahip bireylerle daha guzel bir gelecek bizleri bekliyor demektir..
tebrikler 5 yıl önce
Harika görünüyor tebrik ediyorum