banner851

banner955

YAPILAN ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI

Hayat Boyu Öğrenme çalışmaları kapsamında Vali Yardımcısı Yakup Tataroğlu başkanlığında toplantı düzenlendi. Toplantıda, eğitim alanında yapılan çalışmalar ve 2022 – 2023 yılında gerçekleştirilecek faaliyetler değerlendirildi.

Eğitim 02.09.2022, 12:45 02.09.2022, 18:35
317

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Yakup Tataroğlu,  İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Zülfü Kaya, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Necmettin Çalışkan, Mesleki ve Teknik Eğitim Müdür Yardımcısı Turan Şahin, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Yasemin Çağır, Düzce Çalışma ve İş Kurumu Müdür Yardımcısı Hasan Ali Subaşı, Eğitim Bir-Sen İl Temsilcisi Ömer Faruk Çelebi, Düzce Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Zeynep Seda Çavuş ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Yasemin Çağır tarafından hayat boyu öğrenme kapsamında açılan kurslar ve yapılan çalışmalar hakkında sunum yapıldı. Ayrıca 2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılan faaliyetler, Düzce’de bulunan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerince yapılan çalışmalar, yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar; kamu, özel kurum ve kuruluşların talep ettikleri kurslar veya eğitim etkinlikleri hakkında planlamalar masaya yatırıldı.

Toplantıya katılım sağlayan eğitim paydaşlarının da görüşleri alınarak, hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında açılan kursların arttırılması ve iş istihdamının da göz önünde bulundurularak, kurumlarla işbirliğinin sağlanması yönünde kararlar alındı.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık