banner851

banner955

YARDIMCI KAYNAKLARIN ÇÖZÜMLERİ YAPILDI

Korona virüs salgını sebebi ile uzun bir süre yüz yüze eğitime geçemeyen öğrenciler için Düzce’de hazırlanan UZEM merkezi, faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda öğretmenler, yardımcı kaynakların çözümleri için kamera karşısına geçti.

Eğitim 21.03.2022, 11:33
1048
YARDIMCI KAYNAKLARIN ÇÖZÜMLERİ YAPILDI
banner1032

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Koronvirüs salgını nedeniyle uzun bir süre yüz yüze eğitime giremeyen öğrenciler için Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Uzaktan Eğitim Merkezi kurdu.

Merkez sayesinde birçok gönüllü öğretmen, öğrencileri için kamera karşısına geçerek, uzaktan eğitim faaliyetlerini sürdürdü. Yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte UZEM faaliyetlerini durdurmayarak öğrenciler için çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrenci ve öğretmenlerin hizmetine sunulan yardımcı kaynaklar Mart ayının 8. sınıf örnek sorularının çözümleri gönüllü öğretmenler tarafından gerçekleştirildi.

UZEM’e giderek kamera karşısına geçen öğretmenler soruların çözümlerini tek tek kamera karşısında gerçekleştirerek, öğrencilere ulaşmasını sağladı. İHA

Yorumlar (1)
Eğitimci 7 ay önce
Bu özverili öğretmenler kesinlikle takdir edilmeli, ödüllendirilmeli
14
kapalı