banner851

banner955

Yarışmada Dereceye Girenler Ödüllendirildi!

ESDER ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün katkılarıyla gerçekleştirilen yarışmada ilk üç dereceyi paylaşanlar ödüllendirildi.

Eğitim 04.06.2010, 19:34
189
Yarışmada Dereceye Girenler Ödüllendirildi!

Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Düzce Şubesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen “çocuk gözüyle esnaf ve sanatkar” resim, şiir ve mektup yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi. Yarışmada dereceye girenler için düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, TSO Meclis Başkanı Nusret Özsoy, Saadet Partisi İl Başkanı Selahattin Aydın, ESDER Başkanı Mehmet Tuncer, yönetim kurulu üyeleri, davetliler ve öğrenciler katıldılar.
İl Müftülük binası konferans salonunda düzenlenen programda konuşan ESDER Başkanı Mehmet Tuncer, bizler ESDER olarak “esnafı yaşatki insan yaşasın, insanı yaşatki devlet yaşasın” düşüncesiyle yola çıkmış bulunmaktayız. Selçuklu ve Osmanlı da bu anlayışla yola çıkarak imparatorluk kurmuşlar ve yüzyıllarca dünyaya hükmetmişlerdir dedi. Yapılan yarışmada resim dalında birinci İrfan Öztürk, ilköğretim okulundan Sümeyye Özdemir, Şiir dalında 100. yıl ilköğretim okulundan Cihan Taşdan, Mektup Dalında ise 100.yıl ilköğretim okulundan Gamze Aydın birinci oldu. Yarışmalarda ilk üçe giren öğrencilerin ödülleri protokol tarafından verildi.

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız