banner851

banner614

YAZ-KIŞ DEMEDEN 30.’SU YAPILDI

banner619

Düzce Üniversitesi yönetimi, yaz döneminde de Açık Kapı Günü uygulamasına devam ediyor. 30.’su düzenlenen uygulamada, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversite mensuplarının talep ve sıkıntılarını kulak verdi.

banner846
Eğitim 05.08.2019, 18:39 06.08.2019, 16:41
1168
YAZ-KIŞ DEMEDEN 30.’SU YAPILDI
banner844

Öğretim elemanları, idari personeller ve öğrenciler başta olmak üzere tüm mensupların; sorunlarını, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmelerini dinlemek üzere gerçekleştirilen “30. Açık Kapı Günü”nde Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi paydaşları ile bir araya geldi.Açık Kapı uygulamasına yaz döneminde de devam eden ve Düzce Üniversitesi’nin kapılarını paydaşlarına sürekli açık tutan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kurum içinden ve kurum dışından gelen katılımcıları dinleyerek kendisine iletilen sorunları, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmeleri not etti.

30.’su gerçekleştirilen Açık Kapı Günü’nde tüm mensuplarla yakından ilgilenen Rektör Çakar, kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulunarak tüm fikir ve önerilerin kendileri için önemli olduğunu ifade eden etti.Mensuplarla en üst düzeyde iletişim kurmanın önemine vurgu yapan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Kapı uygulamasının taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak sonuçlandırılması ve Düzce Üniversitesi’nin gelişimine önemli katkılar sunması açısından büyük faydaları olduğunu sözlerine ekledi.

Haber: C. ÜSTÜNER
 
 

Yorumlar (2)
kadane nice 2 yıl önce
Ne kadar da ilgili
Ne kadar da şefkatli
Anam anam kıyamam
Ne olmuş dinlemiş te. Hep tribüne oynama hareketleri hep panpa haberim yokmuş gibi şek numaraları
vatandaş 2 yıl önce
Rektör hanım; Düzce üniversitesi spor kulübünü artık kurun. Ve özellikle salon sporlarında faaliyet gösterin. Bu konuda çok geç kaldınız.