banner851

banner614

“YENİ DÖNEMDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLERİM”

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu yayımladığı mesajda, 2021 – 2022 eğitim – öğretim yılının başlaması ile birlikte Düzce il genelindeki tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

banner619
Eğitim 06.09.2021, 15:20 07.09.2021, 10:01
314

Düzce il genelinde Kovid-19 tedbirleri alınarak tüm hazırlıkların tamamlandığı okullarda tüm kademelerde yüz yüze eğitim başladı. Düzce’de öğrenciler sabahın erken saatlerinden itibaren bir buçuk yıl uzak kaldıkları okullarının yolunu tuttu.

İlk ders zilinin çalması ile birlikte, bir buçuk yılın ardından sıraları ile yeniden buluşan öğrenciler, büyük bir mutluluk yaşadı.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu da, yüz yüze yapılacak olan yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili mesaj yayımladı. Mesajında, Düzce il genelindeki öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim-öğretim sezonunda başarılar dileyen Koloğlu, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başladı. Kıymetli öğretmenlerimize ve değerli öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir dönem diliyorum” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
murteza yılmaz 2 hafta önce
hangi yeterlilikle?
Ali 2 hafta önce
Toki mehmet akif ersoy okulu önünü bugün çıkışta görseydi keşke düzcenin tüm bürokrasisi utanırdı