banner851

banner614

YENİ GÖREV YERİ SAMSUN’A HAREKET ETTİ

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kararıyla memleketi Samsun’a atanan Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, veda mesajı yayımladı. 5 yıllık görev süresi boyunca Düzce eğitimi için her alanda çalışma yürüttüğünü kaydeden Yiğit, “Her zaman ve her yerde sizlerin bir kardeşiniz olarak kalmak isteğimi bilmenizi isterim. Allah'a emanet olun.” sözleriyle Düzceliler’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

banner619
Eğitim 31.08.2021, 13:30 31.08.2021, 17:28
959

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kararıyla Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, memleketi Samsun’un İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. 5 yıldır Düzce’de görev yapan Yiğit, bugün itibariyle Düzce’den ayrılarak Samsun’a hareket etti. Yiğit, Düzceliler’e bir veda mesajı yayımladı.

Yiğit mesajında, “Çok değerli Düzceli hemşehrilerim, 1 Haziran 2016 tarihinde atandığım ve büyük bir onurla yürüttüğüm Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayacağım için bugün itibariyle ayrılıyorum. Görev yaptığım süre boyunca, çalışma arkadaşlarımızla birlikte Düzce'nin eğitim öğretim faaliyetlerinin her alanında birçok çalışma yürüttük. Amacımız; çocuklarımız için en doğru ve en güzel işleri yaparak, onları geleceğe daha donanımlı olarak hazırlamaktı.” ifadelerine yer verdi.

Her zaman Düzceliler’in kardeşi olarak kalmak istediğini belirten Yiğit, “Görevimden ayrılırken sizlere; bizlere göstermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim.  Her zaman ve her yerde sizlerin bir kardeşiniz olarak kalmak isteğimi bilmenizi isterim. Allah'a emanet olun.” Sözleriyle de Düzcelilerle ve görev arkadaşlarıyla vedalaştı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Vatandaş 2 hafta önce
Övünerek sayabileceği başarısı yok. Tabi ulusal basında Düzce rezil eden haberler dışında.
Düzceli 2 hafta önce
Sana hakkımı helal etmiyorum oturduğun yerden imza atarak haksız yere çok canımı yaktın
İmam Hatipli 2 hafta önce
Düzce'de sınavlarda başarılı olarak gözükmek ve koltuğunu korumak için Anadolu liselerinin kontenjnlarını şişirdikçe şişirdin. laboratuvarları dahi sınıfa çevirdin.Mesleki eğitimi bitirdin.Düzceye verdiğin zararlara anılacaksın.Hiç şüphen olmasın Düzceliler seni unutmayacak ....
düzceli 2 hafta önce
burada ne yaptın da başarılı oldun orada da yapacağın bir şey yok zaten başarısızın birisin
ne yapmasını bekliyordunu 2 hafta önce
ne yapacaktı ev ev gezip cocuklara dersmi çalıştıracaktı.kimi beğendiniz de bunu beğeneceksiniz...3 gün sonra yenisi hakında da konuşmaya başlarlar... şaşırdık mı tabiki hayır