banner851

banner614

YENİ YÖNETİM OLUŞTU

banner619

Türk Eğitim Sen Düzce Şube Başkanı Osman Çakmak’ın milletvekilliği aday adaylığı sebebiyle istifa etmesinin ardından göreve yeni yönetim oluşturuldu. Çakmak’ı yerine İsmail Şişman getirildi.

banner846
Eğitim 02.09.2015, 11:37
2133
YENİ YÖNETİM OLUŞTU
banner844
Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası( TÜRK EĞİTİM-SEN) Düzce şubesinde görev değişikliği… Yaklaşmakta olan milletvekilliği genel seçimlerinde Kamusen ve Türk Eğitim-Sen Şube başkanlığını yürütmekte olan Osman Çakmak’ın milletvekilliği aday adaylığı sebebiyle istifa etmesinin ardından Türk Eğitim Sen Düzce Şubesi’nde yeni yönetim kurulu belirlendi. Türk Eğitim Sen Düzce Şube başkanlığına İsmail Şişman seçildi. Türk Eğitim Sen Düzce Şubesinin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
 Şube Başkanı İsmail Şişman,
 Şube Sekreteri Cemil Can,
 Şube Mali Sekreteri Fatih Emre,
 Şube Teşkilat Sekreteri İsmail Çakır,
 Şube Eğ.ve Sosyal İşl. Sekreteri Fikret Ün,
 Şube Mevzuat Sekreteri Süleyman Yapçacık,
 Şube Dış İlş.ve Basın Sekreteri Mustafa Tiryaki
Yorumlar (20)
üye 6 yıl önce
Sendika Başkanının ,sadece başkalık görevi için üye aidatlarından ödenmek üzere maaş artı 150 saat ekders aldığı doğrumu Başkan .Cevap verirsen seviniriz.Bugün okulda konuşulyordu.
Hayırlı olsun ama iş yapm 6 yıl önce
Bu adam iş yapmaz.Daha sert tuttuğunu koparan biri lzımdı.Fikret daha doğru bir seçim olabilirdi.
kamusenli 6 yıl önce
oldu mu hic ahmet gundogduya laf atiyoduk. ne farki kalsi simdi memursenden kamusenin . secmezlerde zaten. olan isinden de olur osman baskan
Yönetim 6 yıl önce
Ayrıca Türk Eğitim-Sen yöneticileri kimsenin uşaklığını yapmaz, bu camianın yüzünü kızartmaz. Soyadları üzerinden dalga geçtiğini sanan zat-ı muhterem, soyadlarımızın ne olduğu değil soyumuzun ne olduğu daha kıymetlidir.
Yönetim 6 yıl önce
Görevi devreden bu işi hakkıyla yapmış ve kendisine farklı bir kulvarda sorumluluk duygusuyla bir yol çizmiştir, görevi devralanın da sendikacılığı hakkıyla yapacağından kimsenin şüphesi olmasın, herkes kendisine yakışanı yapar.
Yönetim 6 yıl önce
Bütün arkadaşlara kıymetli görüşlerinden dolayı teşekkür ederiz, memurluktan, sendikadan ya da herhangi bir görevden el çektikten sonra herkes siyaset yapabilir, böyle bir yasak mı var da biz bilmiyoruz.
tesli 6 yıl önce
tabiki eğitim sendikalarının siyasetle işi olmaz. değerli tesliler bunu öğretmişti. bizde inanmıştık.
şişmanım 6 yıl önce
osmancığın siyasete girmiş. kesin öğretmenlerin hakkını ordan arar sonra da bir dönem sonra ak partiden aday olur. geçmişte örnekleri var sizde düzce eğitimi ne büyük katkı sağlarsınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
az bulutlu