banner851

banner614

YİNE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ…

Dünyanın en saygın değerlendirme kuruluşlarından olan Times Higher Education'ın yaptığı 2022 Dünya Sıralamaları'nda (World University Rankings 2022) Düzce Üniversitesi, yine adından söz ettiren uluslararası başarılara imza attı.

banner619
Eğitim 03.09.2021, 10:26
1069
YİNE ADINDAN SÖZ ETTİRDİ…

Times Higher Education 2022 Dünya Sıralamaları'ndaki genel puanı ile 1000-1200 arasında yer alan Düzce Üniversitesi, sıralamalardaki kategorilerin neredeyse tamamında yükseliş gösterdi.

Geçen yıl dünyada 258. sırada yer aldığı "sanayi geliri" kategorisinde, bu yıl özellikle ihtisaslaşma alanındaki katma değerli bilimsel çalışmaların neticesinde Düzce Üniversitesi, 168 basamak birden yükselerek dünyada 90. sıraya yerleşti ve ilgili kategoride dünyada ilk 100 üniversite arasına girme başarısı gösterdi.

"Araştırma" alanında da dünyada ilk 1000 üniversite arasına adını yazdıran Düzce Üniversitesi, uluslararası sıralamalardaki istikrarlı yükselişini sürdürüyor.

banner844
Yorumlar (7)
MAğdur 3 hafta önce
Birde Adından, Çocuk Acilinin gece doktoru olmadığı için kapalı olup, insanları başka hastanelere yönlendirdiğinden bahsedermisiniz? Doktor neden yok sormak istiyorum çocuk acilde çocuğa gece müdahale edecek bir insan evladı doktor sıfatında bi insan neden yok ? birde bu konuya açıklık getirip kamoyuyla paylaşırlarsa sevinirim. illa bir çocukmu ölmeli illa doktor gelmesi için yada açılabilmesi için bir canmı gitmeli ?????
Mağduru 3 hafta önce
Doktor neden yok söyleyeyim. Asistan doktorlar çok çalışınca istifa etti, son 2 yılda kaç istifa var gözden geçirilsin. Şuan öğretim üyesi 10 tane var, ama yine bütün işler 3 asistan üzerinden işliyor. Kimse de bu durumu sorgulamıyor. Tek çalışan hoca Cahit hoca, o gece gündüz sahada hasta bakıyor. Diğerleri odasından çıkmıyor, haftada bir gün asistanla çalış diğer günler yat para kazan. Ne güze
murteza yılmaz 3 hafta önce
uluslarası bilimsel yayın endeksine göre açıklayın. saçma sapan sırlamalarla kandırmayın düzcelileri. mesela düzce üniversitesi öğrencileri ve öğretim elemanlarının toefl skorlarını açıklayın. açıklayamazsınız değil mi? çünkü yok.
Ha gayret 3 hafta önce
Number One
ihsan 3 hafta önce
Hastane tuvaletleride ilk yüze girebilse ?????
Esnaf 3 hafta önce
ilk 10 da olması için ne gerekiyorsa yapalım
Güldürmeyin 3 hafta önce
Dünyanın ilk 100 değil 500 üniversitesinde bile tek Türk üniversitesi yok. Ne araştırması yapılıyormuş hayret ya komik