banner851

banner955

YÖK BAŞKANI ÖZVAR GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Düzce Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Nedim Sözbir rektörlük mazbatasını YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’ın elinden aldı.

Eğitim 10.08.2022, 17:30 10.08.2022, 23:24
1597
YÖK BAŞKANI ÖZVAR GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ
banner1032

Bir önceki Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla istifa etmesinin ardından yine Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Düzce Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Nedim Sözbir, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı’nda düzenlenen törenle rektörlük mazbatasını aldı.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’e rektörlük mazbatasını takdim ederek yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’a, YÖK başkan vekillerine, yürütme ve denetleme kurulu üyeleri ile şahsına destek olan herkese teşekkürlerini iletti.

Düzce Üniversitesi Rektörü olmaktan onur duyduğunu belirten Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce ve ülkemizin gelecek vizyonuna değer katmak için azim ve özveriyle çalışacaklarını sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (3)
Bakanlık 2 ay önce
Hastaneyi bir an önce bakanlığa bağlaması dileğiyle.
Selm 2 ay önce
İnşAllah beden eğitimi öğretmeni filan değildir
cash81 2 ay önce
çokta trink
16
parçalı bulutlu