banner851

banner614

1000 TL’LİK ALIŞ VERİŞ ÇEKLERİ DAĞITILDI

Düzce Belediyesi, pandemi nedeniyle faaliyetleri kısıtlanan 176 kahvehane ve internet kafe işletmecisi için hazırlanan alışveriş çeklerinin dağıtımına başladı. “Gün dayanışma günüdür” diyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 1000 TL’lik çekleri esnafa teslim etti.

banner619
Ekonomi 03.02.2021, 15:30 03.02.2021, 15:16
1243
1000 TL’LİK ALIŞ VERİŞ ÇEKLERİ DAĞITILDI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve ilgili oda başkanıyla gerçekleştirdiği istişareler sonucunda faaliyetleri kısıtlanan kahvehane ve internet kafe işleten esnaflara destek verilmesi kararlaştırılmıştı. Koronavirüs pandemisi sürecinde zor dönemden geçen 176 esnafa Bin’er TL’lik alışveriş çekinin dağıtımına başlandı.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü binasında yapılan çeklerin dağıtımına katılan ve esnaflarla bir araya gelen Başkan Özlü, “Kısıtlı ve sınırlı imkanlarımızla böyle bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyilerini de yapacağız. Gün dayanışma birlik, beraberlik günüdür. Özellikle içinde bulunduğumuz şu süreçte millet olarak bunu daha iyi gördük ve anladık. Düzce Belediyesi olarak bizde üzerimize düşeni yapıyor ve esnaflarımızın yanında dayanışma halinde olduğumuzu gösteriyoruz. Bir an önce bu salgının bertaraf edilmesini ve normal hayata dönmeyi temenni ediyorum. Yaptığımız bu küçük desteğin bir nebze de olsa esnaflarımıza yardımı olacaktır diye düşünüyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Program, esnaflar için hazırlanan alışveriş çeklerinin dağıtımıyla sona erdi.

Yorumlar (3)
erkan çetin 8 ay önce
Alışveriş çeklerini vatandaşlara verin de hem vatandaş hem esnaf kazansın...
Adam utanır ya! 8 ay önce
1000 tl’yi güle güle harcasınlar! Nakit bile değil hediye çeki...
TC 8 ay önce
Şahlanıyoruz