banner851

banner614

18 MİLYON LİRALIK ÖDENEK!

banner619

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca muhtarlarıyla bir araya geldiği toplantıda, Düzce genelinde muhtarlardan gelen 51 Milyon Liralık hizmet talebine karşılık bir seferde alınması güç olduğunun altını çizdiği 18 Milyon Liralık ödeneğin İller Bankasından 5 yıl gibi uzun vadeyle çıkarıldığını paylaştı. 18 Milyon Liralık bütçenin, su ihtiyaçları ve parke taşı uygulamaları başta olmak üzere köylerdeki çeşitli ihtiyaçlar için kullanılacağı kaydedildi.

banner846
Ekonomi 11.11.2017, 11:06 11.11.2017, 16:51
1209
banner844

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıda Akçakocalı muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıya Milletvekili Keşir’in yanı sıra, İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı Suat Madenci ve AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Acat ve 43 köyle 8 mahallenin muhtarları katıldı.18 MİLYON LİRALIK ÖDENEK
Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, muhtarlardan gelen taleplerin Genel Merkez düzeyinde takipçisi olduklarını ifade ederken, Düzce genelinde muhtarlardan gelen 51 Milyon Liralık hizmet talebi için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün katkılarıyla muhtarların hizmet alanlarında kullanılmak üzere 18 Milyon Liralık ödeneğin bir kerede çıkarıldığını söyledi.
Düzce’nin köylerinde kullanılmak üzere İller Bankasından İl Özel İdaresi tarafından 5 yıl süreyle borçlanılarak Düzce’ye kazandırılan 18 Milyon Liralık bütçe, su ihtiyaçları ve parke taşı uygulamaları başta olmak üzere köylerdeki çeşitli ihtiyaçlar için kullanılacak.GÜREŞ TRİBÜNÜ İHALEYE HAZIR
Akçakoca’ya kazandırılacak güreş tribününü için ihale sürecinin hızla başlayacağını belirten Keşir, teknik olarak hiçbir sıkıntının olmadığını ve proje için gerekli olan bütçenin hazır olduğunu kaydetti.
Keşir, mevsim şartlarına bağlı olarak devam edecek çalışmalar akabinde güreş tribününü bahar aylarına yetiştirmeyi hedeflediklerini de vurguladı.
Toplantının son bölümünde Akçakocalı muhtarların sorun ve taleplerine kulak veren Düzce Milletvekili Ayşe Keşir toplantı esnasında sık sık not aldı.Haber; G. TEMEL

Yorumlar (6)
nsm 4 yıl önce
o paranin hangi yandas firmalara aktarilacagini da söyleseydi memnn olurum.
Gölormanli 4 yıl önce
Sayin vekiller Gölormani köyü okulunun bir kısmı halen prefabrik seçim zamanı gelirsiniz.notları alıp gidersiniz.2019 da görüşmek üzere. ...
Doğanlı sakini 4 yıl önce
Sayın vekilimiz. Köyümüzün içme suyu yağmur yağdığında çamurlaşıyor. Köyümüzde sosyal aktivite yapabileceğimiz bir alan maalesef yok. Çocuklar için park ve diğer spor alanlarımızda yok. Doğal gaz ihtiyacına da değinmek istiyorum..
Watandaş 4 yıl önce
YOLLARIN DRENAJI VE ASFALT KENARINDAKI SU KANALI İÇİNDE ÖDENEK AYIRIN.HER YERDE YOL KENARLARI DİKEN ÇER ÇÖP .YAGMUR SULARI ASFALTIN ALTINA GİRİYOR.SONRA 5 YIL SAĞLAM KALMASI GEREKEN ASFALT 2 YILDA PATLIYOR.SESİMİ DUYAN VARMI??????????
Serdar Gürler 4 yıl önce
Çokkkkkk beklersin yemekten sana sıra gelirse verin oyları durmak yok yemeye devam...
pırpır köylü 4 yıl önce
Sayın vekillerimiz pırpır köyünden bir vatandaş olarak, köyümüzde yıllar önce yapılmış olan içme suyu sistemi artık iyice deforme olmuştur köyümüz önümüzdeki yıllarda daha çok su sıkıntı yaşayacaktır konu ile ilgilenmenizi rica ederiz .