banner851

banner955

300 BİSİKLET VE 4 BÜFE İÇİN YENİ İHALE AÇILACAK

Düzce Belediyesi’nin Spor Şehri Düzce sloganıyla hayata geçirdiği Scooter ihalesi, Cumhurbaşkanlığı’nın “Scooter Kullanımına yönelik Genelgesi” nedeniyle iptal edildi. Scooter ihalesinin iptalinin ardından, Düzce Belediyesi tarafından 300 akıllı bisiklet ve 4 büfe için yeniden ihale açacak. İhale tarihinin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı öğrenilirken, ihalenin herkese açık olacağı bildirildi.

Ekonomi 06.05.2022, 12:09 11.05.2022, 11:21
2262

Cumhurbaşkanlığı tarafından, Türkiye’deki tüm belediyelere ‘Elektrikli Scoteerler’in şehir içi trafiği, yaya ve bisiklet yollarında kullanımının yasaklanması’na dair genelge gönderdi. Düzce Belediyesine ulaşan genelgenin ardından, 2021 yılı Ağustos ayı başında düzenlenen ihaleyle ‘Girdeban Elektronik Turizm Ticaret Anonim Şirketine verilen akıllı bisiklet ve scooter ihalesi iptal edildi.

İhalenin iptalinin ardından Düzce Belediyesi'nin ihaleyle verilen 300 adet akıllı bisiklet ve 4 büfe için yeniden ihale açacağı öğrenilirken, ihaleye ise Düzceli yatırımcıların da girebileceği öğrenildi.

Yorumlar (3)
Çukurları kapatın 8 ay önce
Sizler yollardaki çukurları kapatın önce.!
Heryer delik deşik, yıkık dökük düzcede. Tam rezillik. İhaleden başka gözü birşey görmeyenler bunları görmüyormu, hergün aynı rantsız çukurlu yollardan geçmiyormu.?
Cemil 8 ay önce
Tum kaldirimlarda millet bildigin motosikletle cirit atiyor ugrasilan olaya bakeske bi yanesi carpsa bana da birgun agiz burun Allah ne verdiyse artik...
birol 8 ay önce
adamsın ender abi hemde dibi
Yeni Sayımız