banner851

banner955

AĞUSTOS AYI TOPLANTILARI SONA ERDİ

Düzce Belediye Meclisinin 2022 yılı Ağustos ayı ikinci oturumu Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, toplu taşıma hariç belediyenin tüm ücretlerine enflasyon oranında zam yapıldı.

Ekonomi 06.08.2022, 11:10 06.08.2022, 13:40
1522
banner986

Düzce Belediye Ağustos ayı ikincisi toplantısı Belediye Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Toplantısında, toplu taşıma hariç belediyenin tüm ücretlerine enflasyon oranında zam kararı görüşüldü. Zam kararları, CHP dışındaki muhalefet partisi meclis üyelerinin de desteği ile oy çokluğu ile kabul edildi. İYİ Partili bazı Meclis Üyeleri zam kararı ile ilgili çekimser yönde oy kullandı. 

Toplantıda ayrıca, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen kat karşılığı inşaat yapım ihalesi, 2022 yılı gelir tarifesinde değişiklik yapılması, serbest ve indirimli kart binişlerine yönelik gelir desteği ile toplu taşıma ihalesi maddeleri oy çokluğu ile meclisten geçti.

İmar Komisyonuna havale edilen diğer gündem maddeleri ise meclis üyeleri tarafından görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Toplantı, bir sonraki meclis oturumunun 5 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 19.00’da yapılmasına karar verilerek sona erdi.

Yorumlar (1)
israfın alası 5 gün önce
ne kadar amatör dandik çer çöp şarkıcı varsa konser verdirdiniz. para lazım tabii
25
açık