banner851

banner614

AKARYAKIT ZAMLARI TAM GAZ

Akaryakıt fiyatları durmak bilmiyor. Akaryakıt fiyatları durmak bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda ardı ardına yapılan benzin zammı ve motorin zammı sonrası gelen tepkiler bitmemişken, hükümet tarafından yapılmaya çalışılan indirim baskısı da bir işe yaramad

banner619
Ekonomi 30.08.2013, 18:32
249
AKARYAKIT ZAMLARI TAM GAZ


Akaryakıt fiyatları durmak bilmiyor. Akaryakıt fiyatları durmak bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda ardı ardına yapılan benzin zammı ve motorin zammı sonrası gelen tepkiler bitmemişken, hükümet tarafından yapılmaya çalışılan indirim baskısı da bir işe yaramadı.Benzin fiyatları, LPG fiyatları ve motorin fiyatları kapsamında yapılan hükümetin indirim baskısı karşısında piyasalar ve sürücüler bir indirim beklerken yeni gelen bir zam dalgası bu beklentileri boşa çıkardı. Akaryakıtta hükümetin indirim baskısının daha fazla fiyat düşüşü yaratması beklenirken gelen zam bu hayali kabusa dönüştürdü. Akaryakıt fiyatlarına bir hafta geçmeden gelen ikinci zam haberine vatandaşları kara kara düşündürüyor.

Dün gece yarısından itibaren geçerli olan fiyatlarla birlikte benzinin litresi 15 kuruş, motorinin litresi 18 kuruş, otogaz da 6 kuruş artarken vatandaşlar da artık bu duruma çözüm bulunmasını istedi.

 

Haber; S. KAŞKIR

Yorumlar (0)