banner851

banner614

AKARYAKITA BÜYÜK ZAM!

Bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 16, motorine ise 11 kuruş zam yapıldı. Zammın bir depodaki maliyeti 8 lira oldu.

banner619
Ekonomi 22.11.2016, 19:40 24.11.2016, 10:51
5005
AKARYAKITA BÜYÜK ZAM!

Dolardaki artış pompaya zam olarak yansıdı. Gece yarısından geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 16, motorine ise 11 kuruş zam yapıldı. Düzce'de litresi ortalama 4,79 liradan satılan benzinin litre fiyatı 4,95 lira olacak. Motorinin litre fiyatı ise 4,18 liradan 4,29 liraya çıkacak.

BİR DEPO ARTIK 8 LİRA DAHA PAHALI

Zam sonrasında 50 litrelik bir depo benzinde 8 lira, dizelde 5,5 lira daha pahalıya dolmuş olacak. Geçtiğimiz cuma günü motorine 9 kuruş zam yapılmıştı.

banner844
Yorumlar (40)
Gariban 5 yıl önce
DURMAK YOOOKKKKKKKKK YOKA DEVAMMMMMMM
Demokrasi Sevdalısı 5 yıl önce
Ne ağlayıp duruyorsunuz. 15 temmuzdan sonra 1 ay boyunca deli danalar gibi arabalarla İstanbul caddesinde bir aşağı bir yukarı gidip gelirken iyiydi ama.Nankörlük etmeyin demokrasimiz yaşıyor en azından. Fetocu musunuz hepiniz? Sizler ki 15 temmuzda tankların önüne yatarak darbeyi durdurmuş insanlarsınız. Şu kadar zamdan mı şikayet ediyorsunuz. Ne kadar zam olursa olsun İstikrar sürüyor ülkemizde. Yeterki demokrasimize zarar gelmesin. Ama aç kaldığınızda da oturur demokrasiyi yer durursunuz artık.
Ali 5 yıl önce
Bunlar iyi günlerimiz en zoruma gidende şu sokağa çıkın dediniz çıktık o köprüde can verdik şehit verdik ama lakin noldu akp dediki sen otobüsçü sen kamyoncu bu köprüden geçemessin sen üçüncü köprüden geçeceksin başkalı para kazansın sen iflas et evine ekmek götürme inşAllah bidaha sokağa çıkın dersin ozaman evde televizyonu açıp keyif yapacak bu millet
serkan 5 yıl önce
dünkü zam mı büyük zam 2 ayda 50-55 kuruş mu ? dolar yükselmiş Euro yükselmiş yalan...Euro dolar düştüğünde petrol düştüğünde fiyata yansıttılar mı? hey gidi hey herkes işini uydurmuş nasıl para kazanacaklar?
Soyuluyoruz. 5 yıl önce
100 liralik benzindeki 67liralik verginin bir an once azaltilmasi lazim. Herseye zam maaslara yok. Bunlara oy verip basa getirenlere hakkimi helal etmiyorum.
81 zam 5 yıl önce
Herseyin önüne gecdık ama zam min onune gecemıyoruz millet daha ne yapsın ekmek zamlı akaryakıt ole o ole bu bole off anam off
Bahadır 5 yıl önce
az yapmışlar biraz daha yapsaydınız ? bunedir ya insaflı olun elinizden gelse benzin 10 tl ye kadar çıkartacaksınız ? sonra millet neden kaçak yakıt kullanıyor diye ceza kesersiniz ne yapsın bu insan sizin sayneizde kaçak yakıta mağdur kalıyor varmı sizce daha bir gerekli açıklaması
bora 5 yıl önce
hep bu CHP nin yüzünden içip duruyorlarr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın