banner851

banner955

AKARYAKITTA ZAM FURYASI DEVAM EDİYOR

Sürücüleri üzen zam haberi bu kez otogazdan geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan yapılan açıklamaya göre, LPG otogaza 25 kuruş zam bekleniyor.

Ekonomi 15.11.2021, 16:35 15.11.2021, 17:17
1447

Son dönemde dövizdeki tırmanışla birlikte akaryakıtta üst üste zam haberleri gelmeye devam ediyor. Akaryakıta gelen zamlar ÖTV’nin sıfırlanmasıyla birlikteyse direkt olarak pompa fiyatlarına yansıyor. 

Sürücüleri üzen zam haberi bu kez otogazdan geldi. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan yapılan açıklamaya göre, LPG otogaza 25 kuruş zam bekleniyor. Zamlı tarife bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. 

PÜİS'ten yapılan açıklamada, "Uluslararası fiyat artışları ve dolar kurundaki yükselişe bağlı olarak 16.11.2021 Salı gününden geçerli olmak üzere oto gaz grubunda 25 kuruş civarı fiyat artışı beklenmektedir. Ancak artışın ne zaman ve ne kadar olacağı ile ilgili karar üst makamlarca verilmektedir." denildi.

25 kuruşluk fiyat artışının gerçekleşmesiyle LPG'nin litresi Düzce’de 6 lira 84 kuruştan satılacak.

Yorumlar (10)
Suhulettin 1 yıl önce
Öyle 25 kuruş deyip küçümsemeyin 40 litrelik depoda 10 tl fazla para ödeyecegiz.
Vatandaş 1 yıl önce
Hüloğğğğğ
Yok böyle bir şey 1 yıl önce
Abi eskiden evinin önünde arabası olan zengindi şu anki piyasayla arabası olan değil bunca zamma rağmen arabasıyla gezebilen zengindir..
Orkutcan 1 yıl önce
Ver mehteri, ver gazı. Bizi ku kadarcık zamla korkutamazsınız. Hepsi kılıştaroğlunun, hepsi dış güçlerin oyunu bunlar.
Batistuta 1 yıl önce
Benim için sorun yok katmerli katmerli zamcık yapsınlar pardon fiyat güncellemesi....nasılsa ben hep 50 TL lik alıyorum!!!!
vatandaş 1 yıl önce
hüloğğğğğ.kılıçdaroğlu suçlu kardeşim.hüloğğğ.ameriganın oyunu.hüloğğğğ.cehape zihniyeti yegenim.hüloğğğğ.
Oykut 1 yıl önce
Dolarla mı gaz alıyorsun diye soruyordu hem ekonomiden hem maliyeden hemi de hazineden sorumlu sayın bakan gazeteciye. Gazeteci de yoo diyordu. Şaka gibiydi
Sefa 1 yıl önce
Müjdeeee Karadeniz de gaz çıkıyor neredennnn nereyeeee :) benzinde daha az yakıyor araba bilginiz olsun gaz kullanmak zorunda değilsiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın