banner851

banner955

ALGÜN İNŞAAT’LA 55 MİLYON’LUK ANLAŞMA

Elektrik taahhüt, proje ve mühendislik hizmetleri konusunda birçok önemli yatırım ve anlaşmaya imza atan Düzce’de sektörün başarılı temsilcisi Hidro Elektrik Ltd. Şti., iş birliği zincirine yeni bir halka ekledi. Hidro Elektrik, yine Düzce’nin köklü firması Algün İnşaat ile 55 milyon TL’lik anlaşma için el sıkıştı.

Ekonomi 22.04.2022, 18:01 24.04.2022, 15:55
4776

1999 yılından bu yana kalite ve güvenilir hizmetin adresi olarak sektörde adından sıkça söz ettiren Hidro Elektrik Ltd. Şti., hem Düzce hem de yurt genelinde anlaşmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Düzce’de doğan bir marka olarak 20 yılı aşkın süredir küresel ölçekte prestijli mimari iş ve projeler üreten firma, devam eden birçok başarılı çalışmalarıyla inşaat firmalarının tercih sebebi oluyor.

Sadece elektrik taahhüt değil proje ve mühendislik hizmetleriyle de geniş yelpazede faaliyet gösteren Hidro Elektrik Ltd. Şti., Düzce’nin büyük inşaat firmalarından olan Algün İnşaat ile yeni başlamış olduğu projeleri için anlaşma imzaladı.

Her ikisi de Düzce’nin firması olan Hidro Elektrik Ltd. Şti. ile Algün İnşaat, 55 milyon TL değerindeki işbirliğine imza attı.

Düzce’nin çok sayıda marka inşaat yatırımına elektrik taahhüt ve proje desteği veren Hidro Elektrik Ltd. Şti., son teknoloji ekipmanı ve profesyonel kadrosuyla sektördeki büyümesini sürdürüyor.

banner844
Yorumlar (4)
can 8 ay önce
BASARILAR DILERIM ALMANYA KÖLN DEN GÜZEL DÜZCEMIZE GÜZELLIK KATARLAR
KRAL 8 ay önce
beş para etmeyen 2 firma birleşmiş ALLAH DÜZCE YE YARDIM ETSİN
Abuziddin 8 ay önce
Demekki algüne para lazım
Hasan 8 ay önce
Göle arazisine yapılacak inşaattan haber var mı?
Yeni Sayımız