banner851

banner614

ARAÇ SAHİPLERİNE KÖTÜ HABER

banner619

Petrol ve dolarda yaşanan hareketlilik nedeniyle benzin fiyatlarına bir zam daha yapılacak.

banner846
Ekonomi 07.11.2017, 10:10 08.11.2017, 10:20
3261
banner844

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası tarafından yapılan açıklamada, "7-8 Kasım 2017 tarihlerinde motorinde fiyat değişikliği beklenmiyor. Benzin grubunda ise perşembe veya cuma gününden geçerli olmak üzere fiyat artışı beklenmektedir." denildi.

Bir ay önce 12 kuruş zam yapılmıştı
Fiyat artışının ne kadar olacağı konusunda ise henüz bir bilgi verilmedi. 31 Ekim 2017 tarihinde rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı benzin grubunda 12 kuruş motorin de 17 kuruş zam yapılmıştı.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Yorumlar (35)
DÜZCE'Lİ 4 yıl önce
ET İŞİNİ AYARLADILAR. BİRDE HERKES SABAHLARI ET ALMAYA GİDİYO. KAHVALTIDA BİFTEK YEMEDEN KESİNLİKLE DIŞARI ÇIKMAYIZ. YANİ A101 VE BİMDEN ET ALSIN VATANDAŞ DİYE DEVLET ISRARLA REKLAM YAPIYO.
DÜZCE'Lİ 4 yıl önce
DIŞARIDAN HERŞEYİN UCUZU GELİYO BİR TEK AKARYAKIT EN ZAMLISINDAN GELİYO. NE İŞ ANLAMADIM. HAAA DUR DUUURRR PETROL İSTASYONLARI GODAMAN VE SİYASETÇİLERİN PARDON UNUTMUŞUM.
Yorum 4 yıl önce
Zam yerine birazda akaryakıt tan alınan vergi miktarini düşürmeyi deneyin
Vatandaş 4 yıl önce
Bir tane şuursuz vardı benzine zam gelince olsun ben nasıl olsa 50 tl koyuyorum diyordu, benzin 6 kiraya dayandı o şuursuzlar böyle demeye devam etsinler, yakında 50 tlye 50 km gittiklerinde anlarla yolda kaldıklarında, bu kadar sığ olmaz
MIGHTY 4 yıl önce
Bu ülkede bakan cikti ve şöyle dedi ''Zammı biz yapmiyoruz,otomatik bir sistem var,o yapıyor.''
Can . D 4 yıl önce
ZAM ZAM YETER BUNA YA HALK KERIZMI
nsm 4 yıl önce
yalan. dis mihraklarin oyunu bu. inanmayin. akp hiiiic zam yapmiyor. buna zam degil, fiyat güncellemesi denir. Allah'in verdigi akli kullanmak istemeyenlere duyurulur.
SEMİH DEMİRHAN 4 yıl önce
SOYUN BAKALIM NEREYE KADAR SOYACAKSINIZ.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın