banner851

banner955

ARTIŞ DURDURULAMIYOR…

Akaryakıt fiyatlarındaki artış durdurulamıyor. Geçtiğimiz 2 günde 2 kez zamlanan benzin ve motorine bir zam daha geldi.

Ekonomi 04.03.2022, 18:16
2371
ARTIŞ DURDURULAMIYOR…
banner1032

Dövizdeki artışla birlikte bir yılda iki katına çıkan akaryakıt fiyatlarında Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle petrol piyasalarında başlayan krizin neden olduğu zam furyası devam ediyor. Geçtiğimiz 2 günde 2 kez zamlanan benzin ve motorine bir zam daha geldi.

POMPAYA YANSIYACAK

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre bazında benzine 69 kuruş, motorine 84 kuruş zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’dan (EPGİS) konuyla ilgili yapılan açıklamada , “05.03.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 69, motorinde 84 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur. ” denildi.

DÜZCE’DE NE KADAR OLACAK?

Zamlı tarifenin geçerli olmasının ardından Düzce’de benzinin litresi 18 lira 71 kuruştan, motorinin litresi 19 lira 68 kuruştan satılacak.

Yorumlar (16)
Hlk 8 ay önce
Bakanlara yandasa bedava benzin bedava telefon bedava elektrik löjman..Daha siz o namaz kiliyo deyin.O sadece salaklari kandirmak icin...Siz eksimik yiyin peynir neyinize.toplubtasima kullann otomobil neyinize bak zeytin yemeyin diye agaclarida kestiriyo zkkm yiyelim bizde Musann cocuklari rahat etsin..
mt 8 ay önce
rabia nın orta parmağı bir yerlere kaçtı..
Eski Düzceli 8 ay önce
Savaş dolayısı ile fiyatlar yükseliyor fakat savaş başlayalı 9 gün oldu bizim fiyatlar savaştan önce de çok yüksekti bizde petrol dahil herşeyin fiyatı uçmuş durumda bunun sorumlusu Akp iktidarının yanlış,yandaş,görgüsüz,bilgisiz ,eğitimsiz, hırs ve egonun hakim olduğu tepeden bakan yönetim anlayışıdır.
Düzce'li.. 8 ay önce
Zabıtaları yollasak istasyonlara.. Yahu marketi vatandaş denetler ya.. Pahallı satandan almaz.. Ya petrol ürünleri, doğal gaz, elektirik, tüp gaz ne olacak .. Kim bunlarıa zam yapan..
Tatar ramazan 8 ay önce
Yaparsa Cehape yapar...
Allahın sopası yok ki.
vatandaş 8 ay önce
ERKEN SEÇİM İSTİYORUZ.YETER ARTIK.
vatandaş 8 ay önce
yorumları beğenmeyenler.sizlerin durumu çok iyi anlaşılan.siz ülkeyi değil akp yi düşünüyorsunuz.koalisyon hükümetlerinde bile ekonomi böyle kötü değildi.
Halk 8 ay önce
Suriyelinizi iraklinizi arap.sevicilerinizi alip gidin bu ullenden akemeeee ler.
Ulkus 8 ay önce
Devlet Bahceli sesinmi kisildi..Kilicdarogluna imamogluna bagirirken kanal degistiriyoz.Hadi niye sesin cikmiyo..Biat ettin o kadar ..ulkuculiğu bitirdin..Sende akepeyle beraber tamamen yokol..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık