banner851

banner614

BANKAYA GİDEMEYENE EVİNDE ÖDENECEK

banner619

Düzce Valiliği gerekli şartları taşıdığı tespit edilen ailelere sosyal destek ödemeleri yapılmaya başlandığını duyurdu. Destek ödemeleri ile yaşlılık ve emekli aylığını kısıtlama nedeniyle alamayan vatandaşlara ise ödemeleri görevli personeller tarafından evlerinde yapılacak. Banka kartı olan vatandaşlar ise kısıtlamadan muaf olarak en yakın ATM’den maaşlarını çekebilecek.

banner846
Ekonomi 05.05.2021, 13:10 05.05.2021, 14:42
4597
banner844

Düzce valiliği, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından gerekli şartları taşıdığı daha önceden belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi ailelere yapılan sosyal destek ödemelerinin hesaplarına yatırılmaya başlandığını ve ödemelerin pazar gününe kadar tamamlanacağını duyurdu.

BANKAYA GİDEMEYENE EVİNDE ÖDENECEK

Öte yandan Düzce Valiliği’nden aylığını çekemeyecek durumda olan vatandaşlar için de adım geldi. Sosyal destek ödemeleri ve kısıtlama sebebi ile yaşlı, emekli aylıkları alamayan vatandaşlara kolluk kuvvetleri, sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakfı, PTT personeli ve vefa sosyal destek ekipleri vasıtasıyla elden ulaştırılacak.

MAAŞLAR ATM’DEN ÇEKİLEBİLECEK

Banka kartı olan vatandaşlar kendilerine en yakın Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT ATM’lerinden ücretsiz olarak sosyal destek ödemelerini çekebilecek. Maaşını çekmek için en yakın ATM’ye giden vatandaşlar kısıtlamalardan o güzergâhla sınırlı kalmak kaydıyla muaf tutulacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)