banner851

banner614

Bayram, işçilere paralarını ödedi

Uzun süredir Düzce Belediyesi'nden paralarını alamayan işçiler, sonunda beklediklerini aldı. Belediye Başkanı İsmail Bayram, bütün işçilerin paralarını ödedi.

banner619
Ekonomi 20.06.2009, 11:31
207
Bayram, işçilere paralarını ödedi

Özellikle Belediye binyesinde çalışan özel firma içileri ve yine Belediye'de çalışan sözleşmeli personelin uzun süredir paralarını alamadıkları bilinirken sonunda bu konuda somut adım atıldı. Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, yaptığı girişimler ve sağladığı kaynaklarla birlikte paralarını alamayan bütün işçilerin paralarını ödedi.

Sağlanan kaynakla birlikte işçiler de derin nefes alırken Düzce Belediyesi bünyesinde çalışan bütün işçiler ve sözleşmeli personelin Belediye'den alacağı kalmadığı da öğrenildi. Göreve geldiği günden itibaren borç nedeniyle girişimlerde bulunan Başkan Bayram da personelin içerde kalmış alacaklarını ödeyerek sorunlara sahip çıktığını göstermiş oldu.

Diğer taraftan özellikle Belediye bünyesinde çalışan özel firma işçileri paralarını alamadıkları için uzun süredir zor günler yaşıyordu. Ödenen paralarla işçilerin de sorunları giderilirken Belediye bünyesinde çalışan sözleşmeli personeller de içerde kalan alacaklarını alarak rahatladı.

Yorumlar (0)