banner851

banner955

BENZİN 18’E MOTORİN 19’A DAYANDI

Dün zam yapılan benzin ve motorin için bugün bir zam kararı daha alındı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre bazında benzine 53 kuruş, motorine ise 1 lira 33 kuruş zam yapıldı.

Ekonomi 03.03.2022, 17:48
2748
BENZİN 18’E MOTORİN 19’A DAYANDI
banner1032

Dövizdeki artışla birlikte bir yılda iki katına çıkan akaryakıt fiyatlarında şimdi de Rusya’nın Ukrayna’yı işgaliyle uluslararası petrol piyasalarındaki krizin tetiklediği zamlar sürücüleri kara kara düşündürüyor. Dün litre bazında motorine 1 lira 51 kuruş, benzine 88 kuruş gelen zammın ardından bugün bir zam kararı daha alındı. Benzinin litresi 18, motorinin litresiyse 19 liraya dayandı.

POMPAYA YANSIYACAK

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre bazında benzine 53 kuruş, motorine ise 1 lira 33 kuruş zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’dan (EPGİS) konuyla ilgili yapılan açıklamada , “04.03.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 0,53, motorinde 1,33 TL/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denildi.

DÜZCE’DE NE KADAR OLACAK?

Zamlı tarifenin geçerli olmasıyla birlikte Düzce’de benzinin litresi 17 lira 97 kuruştan, motorinin litresi ise 18 lira 92 kuruştan satılacak.

Yorumlar (20)
Asd 8 ay önce
Zamların savaşla falan en ufak bir ilgisi yok tamamen bunca yıldır bilerek isteyerek yapılan yanlışların ürünüdür!!! Açık ve net gerisi bahane!
halk 8 ay önce
gelin iyice sıçın ağzımıza..Birileri 10 yerden maaaş alırken..Allah belanızı versin...
erdoğana cvp 8 ay önce
sen gt kılısan biz napak.biliyon orayıda kayta hallediyo
halk 8 ay önce
Allah bin belanızı versin...
halk 8 ay önce
bir ülkeyi yok etmek istiyorsan ekonomiyi çöktür yandaşı mültimilyarder yap halkı dinle korkut etrafını tarikatlara sardır tarımı bitir askeriyeyi bitir..eee noldu yancılar...Başka Türkiyede yok..Arraplarda yarın karşına dikilir...
halk 8 ay önce
ekonomi fiyasko...Ekonomi uzmanı çöküşte fırrrrrrr
halk 8 ay önce
A haberi izleyin.Orda ucuz benzinden bahsediyo..hahahahaaaaazamdan önceki son ucuz benzin....Malızya biz.
kartal 8 ay önce
ezani susturamayacak, bayragi indiremeyecek bu "disgücler". durmakyok, hüllog cekmeye devam %60 akp hayrani düzce.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur