banner851

banner955

BENZİN VE MOTORİN 18 LİRAYA DAYANDI…

Geçtiğimiz Pazartesi günü yapılan indirimin ardından, akaryakıt fiyatlarını büyük zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 1 lira 51 kuruş, benzine 88 kuruş zam yapıldı. Buna göre; Düzce’de motorinin fiyatı 17 lira 63 kuruş, benzinin fiyatı ise 16 lira 56 kuruştan, 17 lira 44 kuruşa çıkacak.

Ekonomi 02.03.2022, 19:28
3746
BENZİN VE MOTORİN 18 LİRAYA DAYANDI…

Geçtiğimiz pazartesi günü yapılan indirimin ardından, benzin ve motorin fiyatlarında bir kez daha değişim yaşandı. Benzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 88 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 1 lira 51 kuruş zam yapıldı.

Yapılan bu zamla birlikte Düzce’de bu gece yarısından geçerli olmak üzere, motorinin fiyatı 17 lira 63 kuruş, benzinin fiyatı ise 16 lira 56 kuruştan, 17 lira 44 kuruşa çıkartılacak.

Yapılacak zam öncesinde Düzceli araç sahiplerinin benzin istasyonlarında yoğunluk oluşturması bekleniyor.

Yorumlar (16)
Zam zam 7 ay önce
Durmak yok benzine zam.Türkiye şahlanıyor.Aya çıkıyoruz
vatandaş 7 ay önce
ERKEN SEÇİM ŞART.YETER ARTIK.YAZIKTIR GÜNAHTIR.MİLLETLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ.SAVAŞ VAR BAHANELERİNİ GEÇİN.EKONOMİYİ AKP ÇÖKERTTİ.ERKEN SEÇİM İSTİYORUZ.
mahmut 7 ay önce
yapıştır reyiz yapıştır... acıma bunlara
Yücel 7 ay önce
Bu zor zamanda devletimizin yanında olmalıyız sanki sadece bizde yükseliyor gibi bağırmayın şükür etmeliyiz
Alican 7 ay önce
İns 50 olur
Düzceli hüsnü 7 ay önce
Nas nas nas yassa ll
Ekrem 7 ay önce
Mübarek aylar hürmetine,,Allah belanızı versin,çoluk çocugunuzdan çıksın inşallah,,hırsızlar
Duzceli 7 ay önce
Eee Tüpraş Petkim sedas vb. Stratejik yerler satilmamali derken beni kimse dinlemiyordu.eskiden asker yikiyo kuruyordu hükümetleri artık o işi şirketler yapıyor. Ürünlere zam yapıyorlar devlete de vergimi veriyorum sana ne diyor. Sonuç olarak hükümet artık önünü alamaz vesselam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı