banner851

banner955

BENZİNDE BU KEZ İNDİRİM YAPILACAK

Art arda gelen zamlarla 9 liraya merdiven dayayan benzin fiyatları için bu kez zam değil indirim haberi. Geldi. Son iki günde 72 kuruş zam gelen benzinin litre fiyatında 25 kuruşluk indirim bekleniyor.

Ekonomi 27.10.2021, 11:35
2751
BENZİNDE BU KEZ İNDİRİM YAPILACAK

Uluslararası piyasalarda fiyat artışı ve dolar kurundaki yükselişe bağlı olarak akaryakıta üst üste zamlar gelirken bu kez sürücüleri sevindiren haber geldi. Son iki günde 72 kuruş zam yapılan benzin için bu kez indirim yapılması bekleniyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası'ndan (PÜİS)  yapılan açıklamada, "Uluslararası fiyatlardaki ve dolar kurundaki düşüşe bağlı olarak 28 Ekim 2021 Perşembe gününden geçerli olmak üzere benzin grubunda 25 kuruş fiyat indirimi beklenmektedir. Ancak fiyat değişikliklerinin ne zaman ve ne kadar olacağı ile ilgili son karar üst makamlarca verilmektedir. 27 Ekim 2021-28 Ekim 2021 tarihleri arasında motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmiyor" denildi.

BENZİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?

25 kuruşluk indirimin gerçekleşmesi durumunda Düzce’de 8 lira 69 kuruştan satılan benzinin litre fiyatı 8 lira 44 kuruşa kuruşa inecek.

Yorumlar (7)
Ayz 1 yıl önce
Çoook sevindik!!!
Mn 1 yıl önce
Okadar mutluyum ki, Allah razı olsun...
T.C 1 yıl önce
Getir ordan ben veririm 25 kurus bakkallarda bile gecmiyor dilenciye versen sopa cikartir ama insan kandirmak ne kadar kolay yeter ki dindar gorun
vatandaş 1 yıl önce
ÇOK GELMİŞ HAHAA
vatandaş 1 yıl önce
vay be ne büyük ekonomi başarısı.9 liraya dayanmış litresi, bak işte indirim yaptık.kendinizi akıllı bizi akılsız mı görüyorsunuz.sandıkta hezimete hazır olun.
Szr 1 yıl önce
Çok indirim yapmışlar niye zahmet etmişler 10 lira olsaydı
Aa 1 yıl önce
Ver mehteri dedik; 2 ileri 1 geri.
Yeni Sayımız