banner851

banner614

BİR ZAM DAHA…

Geçen hafta 45 kuruş zam gelen LPG otogaza bugün 19 kuruşluk bir zam daha yapıldı. Zam kararının ardından bu geceden itibaren LPG otogazın litresi, Düzce’de 7 lira 48 kuruştan depolara dolacak.

Ekonomi 22.11.2021, 16:52
3294
BİR ZAM DAHA…

Döviz kurundaki artışın ardından akaryakıtta neden olduğu zam furyası devam ediyor. Geçen Cuma günü benzine 52 kuruş, motorine ise 50 kuruş zam gelirken otogaza ise 45 kuruş zam yapılmıştı.

LPG otogaza bir zam daha yapıldı. Otogazın litresinde 19 kuruşluk fiyat artışına gidildi. Pompaya yansıyacak olan zamlı tarife bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

Konuyla ilgili Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPSİS)’ten yapılan açıklamada, “Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 23/11/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; LPG Otogazda  19 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” denildi.

Zam kararının ardından bu geceden itibaren LPG otogazın litresi, Düzce’de 7 lira 48 kuruştan depolara dolacak.

banner844
Yorumlar (17)
düzceli 6 gün önce
15 TL de olsa 20 tl olsa kimsenin sesi çıkmaz.Ahali halinden memnun.ÇOK ŞÜKÜR UCUYORUZ.
T.C. YE CVP 6 gün önce
eskiden kuyruk vardı şimdi hstlerde aylarca bekleme kuyruğu var..gene alıyodun.şimdi yağ almaya para yok dan..lak.para mı var.senin T.C. n bile.ADAMLAR GRAMLA ET ALIN PORSİYON KÜÇÜLTÜN DERKEN SENİN GİLER YÜZÜNDEN ÜLKEMİZİN PARASI TENEKE OLDU ..BAZILARINDA BEYİN YOK ..
vatandaş 6 gün önce
EKONOMİ ÇOH İYİ
vatandaş 6 gün önce
EGONOMİ ÇOH İYİ
T.C 6 gün önce
Eskiden yag kuyrugu vardi gaz kuyrugu vardi siz ne biliceksiniz dua edin halinize sukur edin arabaniz telefonunuz varsa bide kafeye gidip cay icebiliyosaniz hic dert yanmayin luks icinde yasayip aglamayin
Isci 6 gün önce
Ben asgari ücret aliyom kirada oturuyom çok lüks yasiyom bayat ekmek aliyom 4 senedir aynı ayakkabıyı giyiyom çocuğuma şu ile mama yapiyom çok lüks yaşıyorum
Sefa 6 gün önce
Gaza para vermeyin benzinde aynı paraya daha fazla km yapıyor :)
VATANDAŞ 6 gün önce
AKP öncesi yazar kasa atanlar vardı. Ne oldu onlara ? Birde doları protesto edenler vardı dolar yakarak, onları da göremiyoruz. Kefenimizi giydik diye tül perde ile poz verenlerde Bedelli askerlik yapıyor. Demek ki her şey çok güzel AVRUPA BİZİ KISKANIYOR.
YAVUZ0881 7 gün önce
Oy verenler tl yi paramızı selpak peçeteye çevirdiler gurur duysunlar bunlara yetkiyi verenlere hakkım varsa hakkım zehir zıkkım olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın