banner851

banner955

BORSA SEÇİMLERİNİ KARSLIOĞLU ALDI

Ticaret Borsasında seçim heyecanı yaşandı. Ticaret Borsası Üyeleri, bugün sandık başına gitti. Mevcut Başkan Nurettin Karslıoğlu ve Emre Aycan’ın yarıştığı seçimlerde gelenek bozulmadı. Borsa’nın 24 yıllık başkanı Nurettin Karslıoğlu, yapılan oylama sonucunda güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Ekonomi 22.10.2022, 17:54
5271
BORSA SEÇİMLERİNİ KARSLIOĞLU ALDI

Düzce Ticaret Borsası üyeleri yeni başkanlarını belirlemek için bugün sandık başına gitti. Ticaret Borsası hizmet binasında yapılan seçimlerde yarışan mevcut başkan Nurettin Karslıoğlu ve genç ekibi ile Düzce’de tüm dikkatleri üzerine toplayan Emre Aycan, seçimler öncesinde birbirlerini tebrik etti. Oy verme işlemi sabah 09:00’da başlarken, borsa üyeleri seçimlere yoğun ilgi gösterdi.

17:00’da oy verme işleminin tamamlanmasının ardından İl Seçim Kurulu Üyeleri sandıkları açarak oy pusulalarını saydı. Yapılan sayımda Borsanın mevcut Başkanı Nurettin Karslıoğlu güven tazeleyerek, yeniden başkan seçildi.

Seçimlerde Nurettin Karslıoğlu 198 oy alırken, rakibi Emre Aycan, 171 oy alabildi. Seçim nedeniyle, Jandarma ekipleri, Ticaret Borsası önünde ve çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Oy kullanmaya gelen üyeler, üzerleri aranarak seçimlerin yapıldığı Ticaret Borsası’na alındı.

Diğer aday Emre Aycan, seçimlerin ardından yeniden başkan seçilen Nurettin Karslıoğlu’nu tebrik etti.

Yorumlar (7)
çetin 2 ay önce
İhtiyarlar artık gençlere fırsat verin.
Düzceli 2 ay önce
Koltuğa çakılma diye ben buna derim. 24 yıl başkanlık yapmışsın. Hala koltuğu bırakmıyorsun. Cumhurbaşkanı bile üst üste 2 dönem Amerikan Başkanı bile iki dönem seçiliyor. sen 24 yıl aynı koltuktasın. Çiftçiye ne faydan oldu? Her fırsatta Ferreroyu savunuyorsun.
gerçekdüzceli 1 ay önce
cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur. ferörcüğün turkıyenın en büyük fabrikasını kuruyor 2 seneye alım sınırını kaldırabilir tüccarlarında sonu geliyor demek böylece. fındığını 30 tlden verince anlarsın o zaman sayın düzceli kardeşim
Kaan 2 ay önce
Düzceye yazık vAllahi. Bu ne koltuk sevdasıdır arkadaş ya. 24 yıl başkanlık yapmak ne demektir ? Bırak da gençler başka beyinler gelsin artık. Bu ne hırs.
Koltuğa oturan kalkmıyor 2 ay önce
24 yıl olmuş, hala güven tazeledi diyorsun Öncü. Başkan ölünce mi koltuğu bırakacak. Sözüm şahsa değil zihniyete. 20 yıl aynı koltukta oturmak nedir!
cahile cevap 1 ay önce
zihniyette ne olduğunu anlayamadım fake rumuz arkasındaki ağlayan dostum ... sen yıllardır çıkan başkan adaylarını araştırmanı öneriyorum ama iyice araştırınız cevabı zaten alırsınız
uzaktan 2 ay önce
meksikalı fıkrası gibi. ne kovalıyacam demiş ya meksikalı.
Yeni Sayımız