banner851

banner955

ÇALIŞANLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ…

Düzce’nin tek Diyaliz Merkezi olma özelliğini taşıyan Oray Diyaliz çalışanları, geleneksel yılbaşı yemeğinde bir araya geldi.

Ekonomi 27.12.2021, 12:35 27.12.2021, 15:49
2754
ÇALIŞANLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ…

Düzce’nin tek diyaliz merkezi olan Oray Diyaliz’in çalışanları 1994 yılından bu yana aralıksız yapılan ve geleneksel hale gelen yılbaşı yemeğinde buluştu. Geleneksel yemeğe Oray Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve ailesi, misafirleri ve 55 çalışanı ile birlikte aileleri katıldı.

Gecede geleneksel hale gelen yemek ile ilgili açıklamalar yapan Orhan Aydın, 1994 yılından bu yana organizasyonu yaptıklarını belirterek,  “ Yaklaşık olarak 1994 yılından bu yana organizasyonumuz devam ediyor, sadece geçtiğimiz yıl koronadan dolayı yapılmadı. Çalışma arkadaşlarım eğlenmesi gerek, onlar benim iş arkadaşlarım, bizim kurumlarımızda patron yoktur, arkadaş vardır, dost vardır. Belki birçok başarıyı bu yüzden yakalayabiliyoruz, onların hepsini çok seviyorum, onlar benim dostlarım, kardeşlerim, abilerim, her şeyim, ben onlarla mutluyum”  dedi.

Geleneksel Oray Diyaliz Merkezi yemeğinden sonra çalışanlar ve aileleri müzisyen eşliğinde halaylar çekip, şarkılar söyleyip hep birlikte organizasyonun tadını çıkardılar.

banner844
Yorumlar (2)
VATANDAŞ 12 ay önce
HABER NİTELİĞİ OLMAYAN BİRŞEY BANA GÖRE. BİZE NE ÖZEL BİR ŞİRKETİN YILBAŞI EĞLENCESİNDEN.
CAN 12 ay önce
EGLENMEK HAKINIZ
Yeni Sayımız